» »

Router WRT160N Firmware - Ne dela več

Router WRT160N Firmware - Ne dela več

Sims ::

Lep pozdrav,

imam router WRT160N V2. Potegnem dol od Linksys Firmware za ta model. Poženem proceduro, ko pride do konca se resetira in seveda se več ne postavi nazaj. Lučka za power konstanto utripa. Naj bi konstantno svetila. Ugotovil sem, da ima stran:

http://www.linksysbycisco.com/US/en/sup... - Novejši Firmware
http://www.linksysbycisco.com/UK/en/sup... - Istega kot je bil že naložen. Če bi prej videl ne bi nalagal. Samo se nisem zavzel v linku na US in ne UK.

Skrataka se tukaj da kaj narediti, ali kupim kr novega? Aja, Pingat in podobne zadeve ne grejo. Tudi tisti reset zadaj ne deluje(tudi po daljšem držanju), kaj je nekako logično, če je firmware fuč.

Hvala.

LP.

Sims

Tilen ::

Tukaj imajo podobno težavo in nekaj idej.

p.s. Imaš kaj za zgubit z reklamacijo? :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kitewing ::

Linksys 160n ima težavo z napajalnikom. Napajalnik ne smeš izkopiti iz omrežja, ker se napajalnik zablokira. Odkopiš ga lahko pri napravi in ne pri vtičnici...

Sims ::

Aha, hvala. Sem probal nekaj kaj je na forumu tam pisalo. Nekako po moji logiki reseti ne morejo pomagat, če je firmware zmrdan recimo ... Lučka še vedno utripa. Torej ne morem pigat, posledično nič delat ...

Sims ::

OBEMA najlepša hvala. Stvar sem rešil po forumu.

http://forums.linksysbycisco.com/linksy...

Zadeva špila, potegnil sem firmware od EU. naložil programček iz linka, nastavil IP na računalniku in preko programa updajtal. Stvar se je vrnila z vsemi nastavitvami. Ne morem verjet.

HVALA.

Sims

Daresan ::

Zdravo,
ja enako težavo pri nadgradnji USB-ja na wrt610, potem pa kaos samo utripa lučka, prebral navodilo, samo nikakor da se konekta preko FTP-ja na ruter, ok nisem ne vem kak strokovnjak samo zadeva ni videti nemogoča, no ja pri meni je tako nekako ratalo komplicirano pa ni ne ratuje,
ali je kakšeno dodatno navodilo al mene samo j.... windows 7 pri tem
Dare

primooo ::

Imam podoben primer. Nameščal sem drugi firmwere od tomatota. Ko ga je kao uspešno namestilo se po ponovnem zagonu ruter ni več zagnal. Vrjetno napačen firmwere. Ko ga izklopim in ponovno vklopim se lučke prižgejo nato pa vse izklopijo razen če mam kabel za računalnik ali pa za net prikloplen tiste gorijo ostalo pa je vse tema. Probal sem hard reset pa tudi nič. Sem probal z TFTP Utility nanovo namestiti orginalni firmwere pa ne gre, ali pa kaj ne naredim prav.
Mogoče kod ve kaj je potrebno narediti? Ali kaj še lahko probam?

Imam linksys wrt160n v3

prosim za pomoč

primooo ::

kaj če ga dam na garancijo se bo ugotovilo dal drugi fimewere gor?
ker se ne da priti do njegove strani niti ip-ja si ne predobi pravega, pingat ga ne gre nič...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys WRT160NL izkušnje

Oddelek: Strojna oprema
398711 (2907) fxman11
»

Čuden problem z nihanjem WIFIja - TL-WR1043ND

Oddelek: Omrežja in internet
476962 (5793) krop
»

Linksys wrt54gl EU v1.1

Oddelek: Omrežja in internet
181432 (1074) Yaqwsx
»

upgrade routerja.

Oddelek: Omrežja in internet
141595 (1241) StratOS
»

Linksys WRT-54GL original programska oprema

Oddelek: Izdelava spletišč
91044 (936) racunalnicar

Več podobnih tem