» »

Katero P4 RIMM Plato za WinXP?

Katero P4 RIMM Plato za WinXP?

Pisk ::

s478, i850
katero naj vzamemem za dobro delovanje win XP pro? ima kdo kaj izkusenj??

bastadu ::

Mislim, da je ABit TH7-II (RAID) certifirana s strani M$-ja in stestirana v XPjih, pa še drugi priporočajo to plato...

Pisk ::

hmm nee abit.
osebno mi abit ne disi kaj prevec, bi raje drugam pogledal recimo asus, supermicro, gigabyte, msi, itd..
ce je kdo imel po rokah masino ki ustereza kriterijem naj napise mnenje

OldSkul ::

Pisk naj te spomnim da bojo ven prišle DDR palte oz. so že zunaj in te bo prišlo mucho ceneje, pa še perfomanse so enake!:))

bastadu ::

No da bojo performanse enake, ne moreš ravno reč, bodo pa imele boljši kompromis med ceno, kot rdram...

OldSkul ::

Po testih so perfomanse skoraj enake tako da se bolje izrazim!

tha_man ::

Itak raje počakaj kupi plato z DDR, ker hitrostnih razlik v primerjavi z RIMM skoraj ni. Sicer pa lahko kupiš kar direkt Intelovo plato, zakaj bi kompliciral.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

garfield ::

V pondelk sem vidu od MSIja 845D, zadeva je ful mamljiva sam mi jue procesor še mal predrag, čakam da pridejo Celeroni na osnovi PIV pol bomo pa videl.
Več o tej plat maš pa kla: http://www.msi.com.tw/products/mainboar...

Je že dobavljiva v slo

Pisk ::

a da bojo celeroni na osnovi P4??
sej so glihkar Tualatini ven prisli!!!

v glavnem, predvidevat znam tudi sam, zanimajo me IZKUSNJE z RIMM platami v winXP.

pa kako lahko sploh primerjate i845 z i850?!
mene benchmarki pri P4 ne zanimajo, hocem zanesljivo masino in ne dirkalnik. torej i850!
hvala za pomoc.

bastadu ::

Pri i850 boš imel zanesljivost, pa še dirkal boš lahka...:D

tha_man ::

Pisk, primerjamo i845D (tale D je pomemben, pomeni da plata podpira DDR in je zadeva skoraj tako hitra kot i850). Zanesljivost je pa itak vsaj enako dobra, ker je oboje Intelov chipset.

Celeroni na P4 osnovi bodo po moje precejšen crap, vsaj na začetku. Zadeva bo še vedno na 0.18 mikronski tehnologiji (Tualatin 0.13), imeli bodo samo 128kB cachea, vsi pa vemo da že P4 s svojih 256k ravno ne blesti, zato ima Northwood kar pol mega. Ne vem, ne vem, če si že tako želiš zanesljivosti je po moje najboljša izbira novi Celeron 1200. Če ne boš z njim kodiral videa, bo tudi zelo hiter procesor.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Pisk ::

sej o.k., jaz za doma ne bi jemal i850 vendar moramo spravit skupaj zanesljiv workstation na rdramu. verjetno bom sel po supermicro in se probal zmenit za zamenjavo z drugo plato(gigabyte 8itx?) v kolikor bodo tezave z winXPpro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična za P4 1.6A Northwood?

Oddelek: Strojna oprema
141438 (1131) royt
»

Plata za P4 ?

Oddelek: Kaj kupiti
81367 (1242) royt
»

P4 Northwood

Oddelek: Kaj kupiti
6865 (767) IgiS
»

Kje kupiti DDR333

Oddelek: Strojna oprema
301791 (1387) kuglvinkl
»

Če je denarčka dovolj ali se splača?

Oddelek: Kaj kupiti
141199 (943) Dami

Več podobnih tem