» »

Tezava z aktivacijo Win Xp Pro. na HP nx9005

Tezava z aktivacijo Win Xp Pro. na HP nx9005

MISKO_GR ::

Pozdravljeni.

Od vas prosim za nasvet glede aktivacije Win XP Professional na prenosniku HP nx9005.
Pravkar na novo namescam sistem na omenjeni prenosnik, ki ima na spodnji strani nalepko za licencne Win XP Professional.
Ker originalnega namestivenega CD-ja ne najdemo, sem iz sluzbe prinesel originalen XP Pro CD in sem iz njega instalral ter pri setupu vnesel serijske stevilke iz nalepke, tako se je setup lepo izvrsil do konca brez problema.
Tezava nastopi sedaj ko hocem preko interneta aktivirati Windowse, saj mi sporoci da serijska stevilka ni vredu8-O .

Prosim za vase ogovore, v cem bi naj bil problem. Ali je resitev samo v telefonskem aktiviranju?

Za vaso pomoc se najlepse zahvaljujem.

Duhec ::

Če inštaliraš z originalnim HP XP CDjem potem nimaš aktivacije, ker ima HP svojo kodo, ki ni enaka tisti na nalepki.
Pokliči MS Slovenija (01/5853449), odprto imej okno od aktivacije, poveš jim en dolg niz znakov oni pa ti nazaj povedo aktivacijsko doooolgo cifro, ki po restartu zgenerira nov product key. Kakšen je ta nov key ga poglej s npr. s tem programom.
Prepiši na nalepko in pripopaj zraven tastare.(Nalepke)

MISKO_GR ::

Najlepsa hvala za te informacije.

Bom v ponedeljek poklical na Microsoft in upam da bo tako res delovalo.
Hvala za link do tistega programa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kloniranje diska na SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
197361 (6836) ST-777
»

iz win10 nazaj na win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
298927 (8065) Frenckie
»

HP product key

Oddelek: Pomoč in nasveti
204016 (3610) Tomay
»

Win XP re-install

Oddelek: Operacijski sistemi
102232 (1806) Jakka
»

Kako zamenjati CD KEY za Windows XP z legalnim??

Oddelek: Operacijski sistemi
204547 (4416) zk_eu

Več podobnih tem