» »

cene prenosnikov slo vs. zda

cene prenosnikov slo vs. zda

slovencl ::

Imam moznost kupiti prenosnik v zda ( tale mi je vsec ), ki stane 150.000 sit. Se to splaca? Kako je s tipkovnico, ker ne bom imel slovenske?
  • spremenil: slovencl ()

gandi ::

Ko boš nainštaliral slo pack, si boš kupil nalepke s črkami in jih nalepil na ustrezne tipke...

Cinderela ::

Ma ja jaz sem tudi v mediamarktu gledo. Laptopi so do 700 Evrov cenejsi. Sicer ne cist isti model par cifer visji nizji a po komponentah bolsi. Bolsi procesor, vec rama in diska. Ostalo isto.

dolegar ::

Sam je razlika med evropo in ZDA. Kar poglej kake kable boš dobil zraven. Pa voltaže so tudi lahko različne 110V...

slovencl ::

Napajalniki so po vecini ze vsi taki, da delajo na obe napetosti.

rage ::

Niso problem napajalniki, tipkovnica ali programska oprema. Glavni tezavi sta servis in garancija .. Ja, ti lahko prisparas $500 pri nabavi masine, ampak kam jo bos nesel na servis, ko ti bo crknil touchpad, kot se ti bodo na monitorju zaceli pojavljati fleki ali ko ti bo zaruzil disk ?

Lahko seveda k pooblascenemu serviserju pri nas, ampak tam te bodo z amerisko garancijo bolj pisano gledali in ti lepo zaracunali polno ceno popravila in rezervnih delov.

Gandalfar ::

kupis IBM-a s svetovno garancijo mogoce?

Gambino ::

Kakšno svetovno, pr nas ti še nekatere stvari ki imajo recimo 3 leta garancije uvozniki znižajo na leto ali dve. Slovenija je v teh rečeh še BANANA država. Un na servisu pa ti bo reku da si svetovno garancijo nekam u......

Gandalfar ::

Ni problema. Ce si dobro prebral pogoje preden si kupil bo kaksen mail na IBM in telefonsko klic na IBM slovenija zagotovo polepsal njegov dan..

Gambino ::

Ja mogoče bo pa meil prispel v ..... v..... seveda slovaško.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater firme imajo mednarodno garancijo?

Oddelek: Kaj kupiti
192430 (1828) oldguy
»

carina .. :)

Oddelek: Loža
16889 (638) KoMar-
»

racunalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
7723 (655) ender
»

HP prenosniki: saj niso resni ?!

Oddelek: Strojna oprema
405796 (4056) sash
»

Svercnje fotoaparata preko meje - letalo

Oddelek: Loža
101479 (1183) andrej

Več podobnih tem