» »

Macase KA-C80 300W ?!?

Macase KA-C80 300W ?!?

Putimir ::

YO

A kdo ve kva je to za ena kišta pr Mlacomu: Macase KA-C80 300W, hočem reč a se komi zdi vreden dat 32 k Sit zanjo? Sm brku po situ od macase-a, sam je..o mater da je ne najdem...

Hvala

Putimir

ChiefThunder ::

Sem bil en dan pri mlacomu pa sem vidu to ohišje.Loh ti povem, da je sama oblika čisto brez domišlije (ohišje je čisto pravokotno). Notr ma pa vgrajenih ene par ventilatorjev(mislm, da dva). Po moje se ti ne splača devat 30k za ohišje. Raj kupš enga levega z 230w napajalnikom, pa še enga tolk močnga, jih povežeš, pa te cenej pride.

G[e]c ::

V bocomu majo ene leve napjalnike 250W cena je okol 5k sit, delajo super pa pocen so. Kisto pa eno lepo kups pa je. K tale maccase ohisja so nasplosno vsa grda. Prakticna pa tud ne kej prevec, pa se ful draga.>:D

OChack ::

ja hm jest sm dav pr JAE za kisto in 250W napajalnik sam 13-15 jurjev al celo mn pa nimam problema tud ce komp navijam in dam notr karkoli pa dost zracna skatla je k ma polhn lukn ( pa se kr lepo zgleda midi atx :) 300w napajalnik in skatla bi me prsla okol 20jurjev al pa mogoce mal +-

XtX ::

x

ChiefThunder ::

Ja, sam ta filter je kr neki. Z malo truda lahko brez težav sam nardiš tak filter. Sam eno mrezco rabš.

XtX ::

x

ChiefThunder ::

Kje bi se pa dal dobit to ohišje v Sloveniji?

Putimir ::

Tud men je kr ušeč tale Supermicro gajba, a mamo pr nas uvoznika? Zdi pa se mi da ne bi bla kej hudeo cenejša od Macase-a. Sicer pa rabim kišto ne tako zelo zarad napajalnika kot zarad placa...hitr se nabere robe notr ;))

Putimir

XtX ::

x

Putimir ::

Vuf, tale kištovje me bo pa še pošten oskubu!

Hvala vsem!

Puti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je ta napajalnik zakej???? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
523608 (2846) pele-on
»

Katero ohisje???

Oddelek: Kaj kupiti
201297 (897) dela
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361330 (980) tomaz255
»

a cpu res tolk porab???

Oddelek: Navijanje
71097 (901) morphling1

spet Duron!grrr...

Oddelek: Strojna oprema
153510 (3074) celica

Več podobnih tem