» »

plata za duron???

plata za duron???

sifu ::

kupujem racunalnik in me zanima katera plati bi pasala zraven durona 700 recimo in kaj mi predlagate kot graficno kartico??

in ali je 15gb IBM disk dovolj za delo z musko??

>:D

MaJsTeR ::

Kot smo že 1001 povedali ti jaz predlagam ABit KT7 (test je tudi na slo-techu pogledaj malo na okoli) pa Geforca MX (herculesovega) diska pa bo za prvo silo čisto dosti vlk za okoli 3000 mp3jev (upam da se ne motim ne drži me za besedo)...če pa hočeš uživat v hitrosti pa si nabavi ABit KT7raid pa kupi še en taki disk pa juji na raid priklopi. Sam imam to mamoplato pa sem čisto zadovoljen:D

Matek ::

Ja disk bi blo bolš, če malo večji vzameš, al pa nabavi CD-recorder. Grafična Geforce2 MX, Herculesov al pa Leadtekov. Plata pa KT7, z raidom al pa brez, odločitev je tvoja.
;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

bbobst ::

Ani sistem za 500.000 SIT kar malo "poceni" ,kupi raje tacga za 670K ali pa 760K SIT.Oglej si tukaj.

bbobst ::

UH - poslal v napačno temo

ChiefThunder ::

Kokr so ti že rekl: nabav si KT7 pa geforca mx.

kuntek ::

Dober nakup in cenejši pa je tudi MSI k7t PRO2 A. Za grafiko pa so tako že drugi vse povedali (Prophet Hercules MX).

msmiha ::

Če mene vprašaš ti predlagam MSI K7T Pro2A. Ker je poceni in ponuja za svoj denar največ.

Disk bi pa jas kupil vsaj 20Gb
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

mojsterpeter ::

vsi brezkompromisno predlagajo Abit, ki ni nič boljša od MSI ali Epox plate - Abitova plata je celo edina s katero so včasih resni problemi pri določenih kombinacijah hardwera. Moja izbira: Epox 8KTA3 ali 8KTA3+ (raid)lp Peter
ill communication

anxieux ::

jah z abit kt7 znajo bit res problemi, ampak to je itq zlo, zlo redko.
epox al pa asus nej bi bli kao!! boljši, ampak abit ma pa ugled pa priznanja itd... (pravjo da plačana)
k7t pro2a al pa kt7 bi bla moja odločitev (rajš kt7 k jo tut mam zdej)
pol pa še geforca mx herculesovga pa ibm dtla 30gb ali več disk
~Let The HammerFall~

||_^_|| ::

definitivno KT7, jst mam to platko pa durona 700, pa superorba, aj tel ju, DRIM MAŠIN!!!!!!!!

borchi ::

res ne vem zakaj bi kdo še kupoval plate na kt133 chipsetu, zdej ko so/bojo pršle plate z kt133a chipsetom. razen če vam je vseen če je ena plata cca. 10% hitrejša/počasnejša. tisti friki, ki morjo met skoz najhitrejšo mašino bojo itak prodajali svoje abit kt7 plate, da bojo lahko kupli novo na kt133a chipsetu al pa celo ddr plato. v računalnistu je sicer brezveze sam čakat, da pride neki novga ven, sam kak tedn pa res ni tak problem.

borchi

p.s. vse kar sm zgoraj napisal pa seveda ne velja za mene, ki mi je še kak problem čakat na epox-ovo kt133a plato :-(
l'jga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mama plate za AMD procesorje in Vas izkušnje ?!?

Oddelek: Strojna oprema
301433 (1001) gorazd
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382116 (1460) Enzo77
»

motherboard za AMD Athlon

Oddelek: Kaj kupiti
111352 (1096) CCD
»

ATHLON ali DURON

Oddelek: Kaj kupiti
201575 (1291) olta
»

SOCKET A mamaplata

Oddelek: Kaj kupiti
101550 (1413) OChack

Več podobnih tem