» »

kater prenosnik kupiti ???

kater prenosnik kupiti ???

neko ::

Bliža se4 začetk šole in nujen pripomoček,, prenosnik,,,, zdje mam na voljo tam od 150 do 200 jurjev za mojga novga gajmerčka, in bi najrajš kupu neki rablenga, tako da a mi lahko povete kaj bi se dalo dobit za ta dnar ,( maximalno za ta dnar )

lp Nejc
Pim?-M3

Melanholija ::

Mac-adviser ::

jas predlagam za šolo Tablet PC, ali pa katerega od Applovih novih prenosnikov, ker use ostaloj je bolj tehnologija za tiste ki imajo čas da se okvrjajo vsake dva mesca z izgubo podatkov in reištalacijo MS Windowsow.

Cinderela ::

Kaj ze obstajajo tihi prenosniki? Ki majo vlki hladilnik in ventilator pa niso vreli ko ga primes?
Ker moj mi gre dobesedno na k.... Ventilator kurbla ko da bo poletel pa se vroc je da lahko jajce kuhas.

Jaz bi rabo enga takega ko je tih ko miska ko idla oz predvaja kaj ko ne zere procesorja tak fejst kot kak movie.
So ze taki prenosniki al se nej dalje sanjam?

btw. sem v biosu isko kje bi lahko napetost pa frekvenco cpuja znizal pa nikjer nic videt da je mozno sploh! Ker tega 2.8 P4 bi dal ce bi blo mozno na 500Mhz za movije al pa kaj takega pa nic ni videt.

Zgodovina sprememb…

Cinderela ::

Torej priporocajo se HP, IBM in Acer kolko sem zasledil.

Step je Intelovo znizanje frekvence, Powernow pa AMDjevo.

Kaka je razlika med inter centrino duo in inter core duo? Sem mislo da je to isti procesor z drugim imenom.

To mora laptop absolutno meti. Graficne karte ko pise do 512Mb spomina kaj to je shared memory? ATI Mobility Radeon X1400 mit max. 512 MB. Ker pri enih pise samo 64 MB zram pa so drazji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem prenosnik za urejanje slik

Oddelek: Kaj kupiti
233268 (2883) opeter
»

Katera grafična je boljša (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
965235 (3625) blackbfm
»

nov racunalnik po komponentah

Oddelek: Kaj kupiti
182647 (2011) dela
»

Kateri prenosnik...

Oddelek: Kaj kupiti
192806 (2405) darksamurai
»

Komp do 150k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1376903 (5767) asus

Več podobnih tem