» »

Quake 3 arena?

Quake 3 arena?

itsmeanthony ::

Zanima me, kak naj nastavim v setup, da mi bo šlo orožje menjavat na mousewhell, ker mi to sploh ne dela, en cajt mi je delalo, zaj mi kr nekaj ne dela, pa sem dal dal tam defaults, da nastavi privzete lastnosti, pa še vedno ne dela. Sem tud gledal pod controls in sicer pod next weapon mousewheel ni nastavlen, nastavit ga pa itak ne morem.

Ma kdo kako rešitev?

R33D3M33R ::

Hm. Z mousewheel so problemi ja, zdaj ne vem če je bug, ampak meni se je pogosto zgodilo, da je kolešček prenehal delovati, ko sem spreminjal nastavitve v igri (gumbe). Napisalo mi je joystick is not active oz. podobne fore in menjavanje ni delovalo dokler nisem restartal igre.
Skoraj gotov sem, da se da nastaviti mousewheel preko vmesnika. Klikneš in zasučeš kolešček.
Če ti to ne deluje, poišči v mapi Quake 3 Arena/baseq3/ datoteko q3config.cfg jo odpri z beležnico in ročno dodaj vrednost

bind MWHEELDOWN "weapprev"
bind MWHEELUP "weapnext"


oz. kakorkoli pač želiš zadevo nastaviti. Se pa da tudi preko konzole tako da vpišeš seta oz. set in obe komandi (nisem pa 100%).

Velika možnost pa je tudi, da težavo povzročajo kaki gonilniki za miško. Najboljše je uporabljati privzeti gonilnike.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

itsmeanthony ::

Am tnx za ta odgovor, ampak ti povem, spet dela, pa nisem nič nastavlal. V bodoče bom pa uporabil tvoj nasvet.

LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Autoptimize mi je zrušil stran WP -Kaj sedaj?

Oddelek: Izdelava spletišč
302566 (1883) Stari89
»

Prosim za predloge in pripombe

Oddelek: Izdelava spletišč
322001 (1144) msjr
»

Oživitev franšize Monkey Island (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
737736 (5566) jype
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534959 (4056) Dr_M
»

MX700 vs. MX500

Oddelek: Novice / Grafične kartice
141839 (1839) l_jst

Več podobnih tem