» »

avtomatsko pošiljanje e-pošte

avtomatsko pošiljanje e-pošte

balasko ::

Lep pozdrav!

Pred kratkim sem si dal narediti adsl preko siola in sem dobil tudi svoj e-mail naslov na siolu. Ker pa imam e-mail naslov na yahoo-ju me zanima, če se da kako naštimat da mi vsa pošta iz yahoo-ja pride na siolov e-mail. To pa me zanima zato, ker mam tam urejene profile drugih pošiljateljev in se mi ne da spet vse pisat na novo in bi pole ko dobim mail na siol, avtomatsko nal naslov e-maila v adressar.


Hvala.

_Neo_ ::

Urediš si nekako da ti pošljo preusmeri ali pa posreduje na drug mail naslov. Vendar ti žal ne morem pomagati kako to narediš ker nimam izkušenj s tem ponudnikom spletne pošte.

A ne bi raje ostal pri tistem mailu, ki ga imaš??? Sai nikjer ne piše, da sedaj moraš imet siolov mail predal!!

Jaz bi na tvojem mestu ostal pri tem kot si dosedaj :)

Lp

Jan987 ::

Ti kar ostani jest mam s siolom slabe iskušnje ker ko sem še bil tam velikokrat ni nič delalo.

balasko ::

saj ni panike samo me moti da enostavno ne morem z outlookom pošto iz yahoo-ja dol potegnit in včasih dobim kar pošte in to potem vsako posebej pogledati in dolpotegniti

Je ful zamudno, sem pač mislil da se da, oz. se da outlook naštimat na yahoo, če nimam variante yahoo da se plača?


Hvala za odgovore!;)

amigo_no1 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mail : kako iz Yahoo na desktop odjemalca ...

Oddelek: Programska oprema
51151 (997) opeter
»

gmail težava

Oddelek: Omrežja in internet
61218 (1218) OK.d
»

Pošta problem

Oddelek: Programska oprema
354982 (4467) Kv1DR_K1LL3R
»

SiOL in relaying mail to ... now allowed

Oddelek: Omrežja in internet
121580 (1256) enough98
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316463 (16463) Bakunin

Več podobnih tem