» »

Red Orchestra Ostrfont Free Full Game Trial

Red Orchestra Ostrfont Free Full Game Trial

icemarik ::

From Wed, Aug 2 to Mon Aug 7, you can try the full version of the multiplayer game Red Orchestra: Ostfront 41-45 for free.

http://www.steampowered.com/index.php?a...

icemarik ::

Red Orchestra Free Weekend will begin in 2 Days 23 hours 59 minutes

tsatthoggua ::

Tnx ker si povedal, drugače bi 100% zamudil. Preload sem naredil zdaj pa še mukotrpno čakanje :D.

Kdo že igra tole mogoče? Sam imam sicer UT2004 in sem pred nekaj časa probal mod vendar me igra takrat ni potegnila.

steev ::

Realizem pač, te ubij en metek.
:|

tsatthoggua ::

Niti ne to - bolj me je motila lesenost lika. Vsi se premikajo kot 70 letni fotri vendar mogoče je to veljalo samo za UT2004 mod in so to tukaj spremenili. Bomo vidl čez par dni.

Ima kdo že ogledan kak dober server z malo pinga in cool folkom? Pa da vas pridem mal z0wnat ;)

Mavrik ::

Nekako močno dvomim da boš ownal kogarkoli prvih nekaj dni. Realizem v tej igri zgleda precej krut. Bomo videli.
The truth is rarely pure and never simple.

icemarik ::

Ja realizem je reden. Moreš igrati res celih 5 dni da začneš malo bolj intenzivno killat :> Igri moreš dat svoj čas in ne igrat eno uro in rečt da je brezveze igrat jo je treba polnih 5 dni in nato povedat svoje mnjenje veliko ljudi je takšnih ki na prvi dan reče i hate it na drugi dan pa i lowe it :>

Igra je v glaven kar precej igrana, je med top 20 lepo bi bilo videti tudi da bi nastal en Slo clan za red orchestra ostfront :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icemarik ()

Rapsey ::

Teško bi rekel da je kr precej igrana, top 20 ni ne vem kako impresivno mesto.
Drugače pa dajte mi razložit korelacijo med realistično igro in igro z high learning curve.

Orbit89 ::

To igro se jo igral v UT 2004, realizem se čuti v vseh pogledih.
To da je prišla na TOP 20 je naravno osoplivo za tako igro.
Saj navaden folk reče da je brezveze ker se jim ne da pogljabjat v igro (in priznat da so telesno nemočni>:D ) in grejo igrat CoD 2, ki jo skapiraš v 5 minutah.

Torej to je še ena igra v spisku iger za igromoške poleg DMC 3.

LP

icemarik ::

razložit korelacijo med realistično igro in igro z high learning curve.

Kaj ti naj razložim probaj in boš videl z realistično igro mislim da ni tako arkadna jot bf2

Rapsey ::

Ja bravo. Realističen špil ni arkaden. Belo tut ni črno.
Špil ma high learning curve in realističen je. Ok. Pusti pri tem pa ne govori da je eno rezultat drugega.

muzičar ::

Kako zaboga naštimaš crossair (križec za aim). Kako naj vem kam strelam med tekom če nimam križca?

steev ::

A če bi se bojeval na Dan D, bi tudi imel križec v zraku. Fant, to je simulacija ...
:|

DOOM_er ::

dekle ima prou
Robots will steal your job. But that's OK

Mavrik ::

Zadevo ravno preizkušam in je v bistvu precej kul. Realizem dejansko zelo paše (tudi pomanjkanje križca :D ) in počasnejše igranje je lepa osvežitev od vseh ostalih online streljačin.
The truth is rarely pure and never simple.

muzičar ::

H3h samo pač navada iz COD. Ej pa je huda igra. Nisem igral multiplayer iger in vojaških nasploh od izida CODII torej skoraj leto in moram rečt da je dobra igra. Saj se navadiš brez križca. Samo moti me brez ker te iron sight ustavlja. Mogoče fali kaka finkcija za zadržitev diha da bi malo mirneje meril na iron sight-u drugače pa super.

Noja edino kar je je to da ima še kar nekaj bugov. Tako da bodo morali razvijalci kar hmalu izdat kak patch.

McWolf ::

Men je pa žal d sm zadnč nehu downloadat :( pa morm zej čakat... S kolk pa naj bi vlekl s steama? men ful počas, komi 150k/s na 4mbit liniji. Sm mislu k je steam pa to... d bo kej hitrej pa nč od tega. Sm pa torrent verzijo sprobu pa mi je ful ušeč, sam ko jo je*e :D .
Go tell it on the mountains!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja Counter Strike: Global Offensive (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014100 (9091) hojnikb
»

Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad

Oddelek: Igre
362536 (1589) SLO_Robert
»

iščem ultra realistično vojaško strategijo (taktika,operatika,strategija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
638112 (5853) Berserker
»

Ideja za PC igre prihodnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
565510 (4810) undefined

Več podobnih tem