» »

Segrevanje sobe zaradi računalnika

Segrevanje sobe zaradi računalnika

FR34K ::

Zaradi računalnika je v moji sobi enkrat bolj vroče kot pa v ostalih prostorih po hiši. Kaj bi se dalo storiti glede tega?

Vesoljc ::

brez aktivnega zracenja ali klime bolj malo...
lahko ga pa ugasnes :p
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

dxx ::

Ventilator rahlo pomaga.Preizkušeno.>:D

Tilen ::

Meni se isto dogaja... in potem se za visek vsega pride kdo v sobo in rece, ce si nebi malo odprl kr bom zgorel. Ja a naj zid podrem. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

drola ::

Če ti računalnik podpira Cool'n'Quiet ali pa kaj podobnega, si namesti gonilnike in nastavi, da ti zniža frekvenco procesorja kadar ni 100% obremenjen.

Jaz imam nastavljeno, da mi mojga AMDja 64 3000+ zniža iz 1,8GHz na 1GHz, pa se pozna na temperaturi procesorja do 5°C. Samo stranica je pa na občutek precej bolj hladna.
https://drola.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drola ()

BluPhenix ::

Ugasni računalnik in pejdi na plažo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Spike Edin ::

Pri meni je isto ker opazim kok je bolj toplo ko mam PC prižgan, ko ga pa ugasnem je pa prov ugodno:D Drgač meni PC dela 24/7 več al manj:D Tko da je kr HOT :\
The PC Doctor

miko 55 ::

stranico dol dej, pa namizn vent gor usmer pa bo. :8)

če pa nč ne pomaga ti bo en fajn prepih.

Spajky ::

meni še najbolj segreva CRT monitor, če kompa trenutno ne rabim zdej poleti, mu monitor izklopim, če pa ga več ur ne rabim pa kar celega izklopim (pozimi laufa po 16 ur/dan drugače, od tega polovico z monitorjem vred ... 8-) ... pa katodni TV tudi greje ... julija in avgusta se pa praktično odpovem kuhariji, še hladilnik greje ... če ne bi blo klime pri meni bi crknu 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

reptilia ::

zadnič sem meu pr sebi rekordnih 41C.... kr sem biu skoraj vakuum zaprt 24h v sobi :D amapak ko sem nardiu prepih= odprto okno + vrata sobe + vhodna vrata je bilo po dobrih 15min "normalnih" 28C
Forgive your enemies, but never forget their names.

WinsuckeR ::

Predstavljaj si kako fino je pri dveh CRTjih (en 19" drugi 17")..bemu..en dan me bo infarkt. Samo to je pac tako-veliko mrzle pijace pa ventilator in bo. (nic od nastetega nimam :'( )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko stopinj imate trenutno?... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44462676 (42625) Riff
»

na kolko mate nastavljeno klimo?

Oddelek: Loža
419035 (7326) m0LN4r
»

Kako ohladiti sobo? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15746285 (38333) energetik
»

Računalnik mi greje sobo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5323522 (22114) Glugy
»

Vročina! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16215175 (11007) nekdo_02

Več podobnih tem