» »

Računalnik Zmrzuje

Računalnik Zmrzuje

pijavka ::

kolega je jamral, da računalnik ne dela. Prnesel sem ga k sebi in sem malo gledal in je kar zmrznil med delom v windowsih. Mislil sem, da je kriv ram. Notr sem dal svoj ram in stvar je delala super. Nato sem kupil nov ram in sem mislil da bo OK. Nato ni delalo. Potem pa sem kišto odprl in stvar ni več crknila. Ali je možno, da se komp pregreva in zato crkuje? Ko sem prišel k njemu je bilo v sobi kjer ma komp vroče kot v peklu in komp je crknil po nekj minutah. Ima AMD Duron 2500+ in box hladilnik.

balocom ::

Možno je vse, al se procesor pregreva ali pa ram. Men se ob nabijanju igrc 10 ur (lan party-i) ram pregrej in meče vn napake značilne za zanč ram:O
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

pijavka ::

A je značilno za pregrevanje, da stvari kr "friznejo"?

balocom ::

Jp je;(
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Spike Edin ::

Pregrevanje ali pa probi namestit druge driverje za grafo ...
The PC Doctor

WinsuckeR ::

A zmrzne? Hm hm hm :|

Si pogledal ce ima kaksen kompresor v sebi ali kaj podobnega-ne more kr zmrznt pa pravs da je vroce v lastnikovi sobi :?.

Drugace pa poglej kako je s sistemskim ventilatorjem (pod napajalnikom, ce ga ni ga namesti-cim vecjega in naj piha vn!), poglej za vsak primer se ce je kaj navito in seveda spusti na prvotno ferkvenco, poglej kako je s kontakti od diska. Predvsem pa pretipaj disk-verjetno je prav on krivec (po moznosti kaksen Maxtor in se segreva da bi na njem lahko pekel kebbab)-namesti na njega ventilator. Prakticno pri sesutju pretipaj vec ali manj celo kisto-bos se ze spekel ko bo prevroce =)-ali kako drugace cutil. Ce ni nic vroce poglej kontakt hladilnika z procesorjem. Ce se ni nic bolse pa priklopi masino-testno na mocnejsi napajalnik. Mozno je tudi da so sesuti windowsi.

Veron ::

"zmrzuje" na taki vročini >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpovedal računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
351929 (1411) gt55gre
»

Kateri kos opreme povzroča zmrzovanje v igrah? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505416 (4464) lordgreg
»

računalnik se ugaša ob up/downloadu

Oddelek: Pomoč in nasveti
201650 (1305) r0x
»

računalnik friza...

Oddelek: Pomoč in nasveti
191311 (1027) seljo
»

plata ali procesor ??

Oddelek: Strojna oprema
191766 (1402) Pyr0Beast

Več podobnih tem