» »

ne predvaja trailerjev

ne predvaja trailerjev

zlobko10 ::

Ko hočem iti na stran (apple.com/trailers) ne morem gledati predfilmčkov. prikaže se mi samo ikona quicktime. Imam inštaliran quicktime, pa ne vem kaj bi še potreboval, da bi stvar delala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

facebook klepet

Oddelek: Pomoč in nasveti
61970 (1627) Tody
»

Firefox težava Add-ons procesor na 100%

Oddelek: Programska oprema
152224 (2097) amigo_no1
»

Pri Mozilli zgroženi nad Appleovim korakom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6410494 (8046) roli
»

quicktime znak z vprašajem

Oddelek: Programska oprema
61453 (1362) pamir
»

Ne morem naložit Quicktime

Oddelek: Pomoč in nasveti
141438 (1241) SisQ

Več podobnih tem