» »

Ne morem naložit Quicktime

Ne morem naložit Quicktime

SisQ ::

Zdravo!

No, naslov vse pove.
Imam več verzij, vendar ne gre. Vedno napiše: UNABLE TO INSTALL INSTALLSHIELD SCRIPTING RUNTIME. WTF???!! :(


elfstone ::

SisQ ::

Elfstone, hvala za link. Bom poskusil. Zanimivo, da je to edini program, kateri se ne da inštalirat. Hmm...beda.


SisQ ::

Ne bo šlo, ker imam že težave pri:

2. Right-click on the Installer folder and choose Properties.
3. Select the Security tab.
4. Make sure the System, Administrators and the specific user have Full Control of this folder.

Nimam opcije za security tab, tako da ne morem potem naredit to kar je opisano v 4. točki.


ToniT ::

Izklopi simple file sharing.
Aja... To je samo pri NTFS.

SisQ ::

Imam NTFS. Kje izklopim simple file sharing?


ToniT ::

Explorer pod Tools, Folder Options... Potem klikni na View in zaskrolaj sklorer do konca dol in zadnja (ali predzadnja) opcija ti bo:
Use simple file sharing in tu odstrani kljukico

CaqKa ::

če rabiš quicktime potem se obrni na zgornje odgovore.. če pa potrebuješ le funkcionalnost quicktimea, potem pa posezi po quicktime alternative, ki zna predvajat *.mov in podobno šaro.

SisQ ::

Z simple file sharingom ne bo nič, tako da bom probal še CaqKa varianto. V bistvu pa rabim Quicktime samo za gledanje traillerjev in filmov iz fotoaparata.


CaqKa ::

potem ti quicktime alternative zadostuje.

#000000 ::

Quick Time Alternativa, uporabljam že kr neki časa, super zadeva tko, da je to en od unih Must Have programov. LP

SisQ ::

Evo narod, rešeno. Problem, da nisem mogel naložit Quicktime je bil v Zone alarmu.
Zadeva je v tem, da pri prvi inštalaciji nisem dovolil, da bi se NEKAJ od Quicktime naložilo ob zagonu, ker sem mislil, da bo s tem zagnalo Quicktime ob štartu windowsev. To sem opazil sedaj, ko sem hotel naložit eden drugi program, pri katerem sem naredil isto in ga nisem mogel naložit. Odinštaliral sem Zonealarm in :) ...deluje.

Hvala za nasvete...to pa je samo v vednost.


andyrozman ::

Hi !

Če rabiš en dober program za gledanje raznih tipov (tudi .mov raznih vrst) priporačam Windows port of Mplayerja. Da se predvajat vse, tudi če je film malce pokvarjen. Edini problem je, da še nisem našel funkcionalnega GUI za Winse. Drugače če ti pa ni problem zagnat playerja iz commandline bo to za tebe.

Enkart sem dobil en film, ki je bil .mov, vendar ga pa quicktime ni znal prebrati, pa sem ga odprl v mplayerju brez problemov.

Homepage:
http://www.mplayerhq.hu/

Andy

CaqKa ::

če se že gremo tak hudih variant pol še je treba VLC omenit.

SisQ ::

Ne, ne...samo, da pogledam kakšen film iz fotoaparata in kakšen trailer, to je vse. Pa še to bolj redko. Bolj mi je bilo to, da nisem moral naložit in me je to "pizdlo".

Hvala vseeno. Do naslednjič.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SisQ ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win server 2003 in Win XP - file sharing oz. skupna raba

Oddelek: Omrežja in internet
222194 (2065) Mitja.GTI
»

Ne morem izbrisati direktorija

Oddelek: Pomoč in nasveti
51028 (973) TheJack
»

Kakšna je razlika, še se prijaviš kot administrator lokalno ali kot administrator v d

Oddelek: Operacijski sistemi
112279 (2002) krneki
»

[win xp] ne morem do mape/profila na starem disku

Oddelek: Operacijski sistemi
9910 (823) Vesoljc
»

(LAN) Moj racunalnik zahteva geslo za seznam sheranih map

Oddelek: Operacijski sistemi
331613 (1273) jlpktnst

Več podobnih tem