» »

Računalnik občasno zamrzne

Računalnik občasno zamrzne

djem ::

No tko je da mi računalnik občasno ko gledam tv al pa poslušam muziko al pa uporabljam kak program...
ne glede na to al porab velik rama al ne mi za loopera ( primer: sloooooooooooooo teeeeeeec je zakkkkon )

upam da bote vedl za kaj gre...

skratka računalik je ene 2-3 leta star... pa to se dogaja zdej že dokaj pogosto....

pred kratkim sem ga prepucu pa vse tko da zarad praha ali česa drugega nebi moglo bit

je pa pentium 4 2.4ghz
512 rama
120g

do zdej nism mel nekih problemov....

če se je komu to dogajal prosim pomagaj....

če pa obstaja kak program za to da se stestera al pa kej kr na plano ker mi gre že počas na živce ( še posebi med gledanjem filmov in poslušanjem muzike )

lep pozdrav!

obranc ::

hja,....za začetek probej pogledat za kkšn spyware, mal čekirej, katere aplikacije ti klobasajo zadej.

5er--> ::

Program za testiranje pomnilnika: Memtest
Program za testiranje pomnilnika+CPU: Prime95

PS: si siguren da nisi stvari preveč sčistil? (npr.: termalne paste na procesorju/NB/grafični... itd:D)

billgates ::

A bi blo poleg tega blo še kej drucga krivo?

Vajenc ::

MOgoče ti Windows defender kaj v ozadju čara (pregleduje).Meni v službi tudi podobno zmrzuje, pa imam na sumu defenderja.

djem ::

ammm tko je se javljam po nekem času....

mel sem 22 trojancev 8-O in sem počistu s Kaspersky Int Sec + ad aware... plus Registry Mechanic + oreng posesal celo škatlo
in zadeva je bla pol brz problemov.. zdej pa spet neki začenja....

tko da hvala bogu je zadeva le softwerska :D

bom moru spet dat ful scan čez pa bomo vidl kaj bo....

Sicer sem zdej mal nad Kaspersky- jem razočaran ampak kaj čmo....
če pride ta Windows defender v paketu z windowsi pol pa nevem ker prvič slišm za to :P

je pa res da bi blo mogoče mal pasto pa to obnovit ker se mi mal greje sam ni pa sile..
sam pa neznam nares ker je cel hladilni sistem zanetan na matično tko da..... :8)

hvala za nasvete..

bom pa sprobu še une programe da vidm kako kej zadeve laufajo

lep dan

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djem ()

5er--> ::

Defender ni default del windowsev, tako da se ne čudit, če stvora še nisi videl.:)

djem ::

če mislš bit defender... pol ja sem ga mel.. pa mi šteka oz. upočasni računalnik do konca...

amm kok je ponavad temperatura Intela tko normalna k moja je ob zaprti škatli 68-74 8-O

ko je pa odprta pade na 55-60

FAN se pa vti na 4000 RPM oz. 3400 :\ mal so mi te številke prevelike....

gdo bi mi znal poceni pa dobr na novo dat to pasto gor ... ker pomoje da je to razlog da je namest pc ratu pečica :D
ga pa nebi menju sej računalnik čist ustreza mojim zahtevam :))

roli ::

Ne on misli Windows Defender.Inteli se radi grejejo.Vse je odvisno od jedra.Jaz imam sicer P4 2.6 Ghz (mislim,da northwood jedro) pa imam trenutno 33 stopinj IDLE.Včasih pa naraste tudi do 58 stopinj,kar je čisto normalno.74 stopinj pa ni več tako normalno.
http://www.r00li.com

djem ::

fantje težave se spet pojavljajo tko da nevem kaj nej...
trenutno gre spet čez cel sistem čekerat antivirus...pa tko naprej če bo spet to to... bom zgleda moru menat antivirusni program....
trenutno mam Kaspersky Internet security 2006

jao jao no sej se vam oglasm čez dan dva

medtem pa vsak komentar dobrodošel...


jedro pa nevem kero mam :))

djem ::

najdu sem napako..
namreč v ozadju mi laufa ko se računalnik naloži kar 36 procesov 8-O
za katere sploh nevem s kje kaj kako uglavnem ko jih nekaj sam isklučim čisto tako po naključju na ene 26 ali manj računalik lepo laufa :D

ampak zdej da nebi delu to skos vsakič ko ga na novo zalufa, kaj bi se dalo narest

kak program... ali kaj... naj rečem da sem ga spucu vseh možnih virusov in ostalih zadev....

Vajenc ::

Sicer je bilo o tem na ST že veliko govora, pa vseeno. Inštaliraj si čim več dobrih antispyware-ov + tvoj NOD, vse definicije posodobi in zaženi v safe mode.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621906 (20644) mat xxl
»

antivirus-avast ali kateri drugi

Oddelek: Pomoč in nasveti
274206 (2784) hdx
»

Antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11332617 (15051) hdx
»

Kateri ne-bloatware antivirus za Windows 7?

Oddelek: Programska oprema
385311 (4239) sisemen
»

Comodo Internet security free

Oddelek: Programska oprema
356471 (4686) BorutK-73

Več podobnih tem