» »

Ker lcd do 60 jurjev

Ker lcd do 60 jurjev

Orchestra ::

Najprej se opravičujem, ker odpiram jovo na novo zgoraj pa totalna razprava..kaj moreš če te noben ne šmirgla...

V glavnem rabim LCDja, ker nas crt pocasi nazira.Najprej odzivn cajt(igre) pol pa lepe barve(kontrast) in obvezno dobra svetilnost.
ps:to,da bo samsung že vem

LP
  • spremenil: boštjan ()

RC14 ::

Samsung SyncMaster 940B, ~65K ali
Samsung SyncMaster 940BF ~70k ali
Samsung SyncMaster 930BF ~65k

Vsi imajo DVI in so za ta denar dobra izbira. Bo pa še kdo drug kaj predlagal.


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

bluefish ::

vsekakor Samsung, saj imajo najboljšo kvaliteto v tem cenovnem razredu (tudi v višjem).

Melanholija ::

klik
klik2

mogoče ta ...ja v višjem tja do 100k mogoče..

Zgodovina sprememb…

Orchestra ::

joj,vsak drugače pravi.Cene so pa itak use iste...:|

opeter ::

Jaz bi ti priporočal 940B. Oče ga ima v službi, pa je totalno zadovoljen. Če te manjši vidni kot (160/160) ne moti, ga samo kupi. Res je odličen, pa še 8ms odzivni čas ima.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Orchestra ::

Samsung SyncMaster 940BF ima 2ms odzivnga >:D

RC14 ::

Orchestra:

Ne verjemi vse kar piše ok? Papir vse prenese, tudi 0 ms.:D pa tudi preberi si, kaj piše zraven tistih 2ms.

Jaz ti priporočam 940B oz pač tistega ki ga dobiš najceneje oz vseh naštetih. Če ne rabiš DVI izhoda, pač vzemi cenejšo verzijo brez tega priključka.


Lp

a13misko ::

Kaj pa ta monitor ki ga hočem jaz kupiti to

rejven ::

js mam 930bf in sm zlo zadovoljen>:D

RC14 ::

a13misko:

Ta Samsung SyncMaster 920N je čist dober monitor, predvsem za tako ceno. Ne pričakuj pa čudežev kar se tiče kvalitete slike in svetilnosti (ki ima rahlo nižjo od zgoraj naštetih monitorjev).
Za povprečnega uporabnika in če ne potrebuješ-uporabljaš DVI izhoda je to dober nakup. Meni osebno ta monitor ni lep, pač stvar posametnika, rajši bi dodal 10k in vzel recimo 930BF ali pa 940B (tega imam sam) in sem zelo zadovoljen. Ima pivot funkcijo (lahko ga obračaš, pritrdiš na steno), ima DVI izhod, ghostinga skoraj ni zaznati, lepe barve (za TN matrico).....


Lp

Orchestra ::

RC14:ja dobr si me zdej, zdaj pa še manj vem kaj kupit...930-940 modeli skor usi isto stanejo, vendar ima 940BF najboljše specifikacije(un 2ms..), drugače je pa zdej vun prišel 931BF, al neki tazga ... ne vem no... |O

Šparat kej preveč misnem, ker pri računalništvu je tako, da kar je poceni zna bit zanič oz. za kratek cajt.Če pa deš 20% več keša pa dobiš super zadevico....

LP

bepapa1 ::

Po mojem mnenju je v odnoso na ceni in kvaliteto najprimernejši SAMSUNG 940B.8-O
poldi

RC14 ::

Vzemi 940B, ne bo ti žal.
Če hočeš pa res dober 19" monitor, pa boš moral dodati še 30k. Vsi ti našteti, so po domače povedano isti šmorn, razlike so minimalne, pač eden ponuja pivot, drugi ma rahlo nižji odzivni čas ki pa ne boš opazil razlike če pa boš, bo res minimalna, tk da, vzemi tistega ki ti je najlepši. Men osebno je 940B.


Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD do 300 eurov...

Oddelek: Kaj kupiti
172052 (1466) musicfreak
»

Kateri 19" LCD ?

Oddelek: Kaj kupiti
7 () MEDENA
»

940B ali 913B

Oddelek: Kaj kupiti
132238 (1735) VASkO
»

Nov komp do novega leta

Oddelek: Kaj kupiti
401911 (1234) d3k0
»

Lcd monitor

Oddelek: Kaj kupiti
51135 (977) Luc

Več podobnih tem