» »

940B ali 913B

940B ali 913B

matejv ::

Gledal sem Samsung SyncMaster LCD 940B 19" PIVOT ter ekran
Monitor LCD 19" Samsung SyncMaster 913B Silver. Kakšna je sploh razlika med njima? Katerega priporočate?

hvala

Grey ::

Ne bi vedel, ampak mene tudi zanima to, ker mislim nabavit 19" LCD.

Mene pa zanima še dodatno: Kakšna je razlika v kvaliteti slike med 913N(D-sub) in 913B(DVI)?

Grey ::

Kolikor sem jaz raziskal to zadevo se mi zdi, da je razlika med monitorjema samo v tem, da ima 940B poleg Pivot funkcije tudi višinsko nastavljanje. Drugače sta pa panela ista.

zuz3k ::

dj ne odpirat takih topicow pa si kle mal preber klik :\
Life is a psychological game.

marnit ::

In v čem je sploh razlika?

Phil ::

Mene pa zanima še dodatno: Kakšna je razlika v kvaliteti slike med 913N(D-sub) in 913B(DVI)?

Imam 913B, ki ima oba vhoda. Sem ravno zdaj preizkusil na D-sub in razlika je. Si upam reči da kar precejšna. Slabšo ostrino črk opaziš že v start meniju. Sem se malo igral z nastavitvami pa bistveno nisem uspel popraviti.
Sicer je pa razlika v ceni majhna, torej kupi B.
LP

fahrenGONE ::

Al pa ta tema.

sitriani ::

Ali je pri monitorju samsung 940B možnost nastavljanja po višini ? Zasledil sem le, da je ta možnost pri samsung 940N.

VASkO ::

ja, 940B ima nastavljanje po visini

Calligula ::

913B ima tudi nastavljanje po visini in pivot.

sitriani ::

Sem poslal vprašanje na mimovrste za monitor 940B ali ima možnost nastavljanja po višini. Odgovorili so mi sledeče:

Spostovani,

Monitor LCD 19" Samsung SyncMaster 940B ima Pivot funkcijo, katera vam
omogoca, da monitor obrnete za 90 stopinj, nima pa HAS funkcije, kot jo
ima Samsung 940N.

Gre za točno ta model :
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Pri funtechu sem pa gledal pa monitor ima to funkcijo. Ali je možno da obstajata dve različici tega monitorja ?

zuz3k ::

Jst nevem zky folk PREDEN ODPRE TEMO pogleda če je že obstaja kakšna podobna tema...;(( ;(( :\
Pivot pa to.. mam SAMSUNG 913B ima DVI in je razlika. ima pivot k obrneš monitor. in IMA tudi za naštimat višino.. btw u kšno trgovino pejd pa mal poglej LCD monitorje, sej ni treba da tkoj kupiš če prideš not:\


LP:D
Life is a psychological game.

sitriani ::

Lej če si z levo nogo vstal ni treba kle morit. Jest sm vprašal tuki, ker je namen forumov, da se sprašuje stvari in debatira o njih. Tko da, se jest držim teh pravil. Ti pa pišeš vrstice v katerih sploh ni odgovora na zastavljena vprašanja, tko da ne bit korajžn za monitorjem pa neki frajart.

Lp ;)

VASkO ::

sitriani, sem ti jaz lepo odgovoril, da ima nastavljanje po visini. monitor imam doma pred sabo, torej vem. obstaja pa samo en model 940B.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ker lcd do 60 jurjev

Oddelek: Kaj kupiti
131931 (1528) RC14
»

Kateri 19" LCD do 70 kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
91284 (1041) Jan987
»

LCD 17 ali 19 COL

Oddelek: Kaj kupiti
362450 (1779) policmitja
»

LCD kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
71214 (944) egomez
»

Kakšen zaslon imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515163 (4497) ombre

Več podobnih tem