» »

Spet WinXP + SB Live 5.1

Spet WinXP + SB Live 5.1

Paramedic ::

Zanima me kaj je treba posnet iz CD-ja (če sploh kaj) od Live-a, da dela surround tako kot mora. Zaenkrat mam posnet samo tazadnji Update pack iz Creativove strani in mi med filmom vrže BS z napako v emu2k1.sys, al neki podobnega. Pa glede surrounda: ne delajo mi center in zadnji par, ko imam izbrano 'Live!Surround' v Surroun Mixerju. Če imam izbrano '4 speakers', mi ne dela samo center, ampak to ni 5.1 zvok. Hočem, da je v filmu s 5.1 zvokom tudi predvajan zvok v 5.1 zapisu, ne kak stereo. Zvočniki so DTT2200.
End transmission.

VASkO ::

ej, 5.1 ne mores izbrati? keri model SBja imas (SB0060, SB0100, ali ker drug)?

Paramedic ::

Ja, sem včeri ob ene 20.00 ugotovil, zakaj ne dela. V JAE so mi za ceno 5.1ke dali ne boste verjeli Live Value! Matr ej! Js sem pa cel dan razmišlu zakaj noče v LiveSurround vseh 6 zvočnikov delat.... Bojo dali dnar nazaj... Sicer pa tud v gonilniku piše Live!Value
End transmission.

celica ::

Hojla ....

Paramedic, pa tako na lepo, s zlatom je na kartici napisan ker model je, kako si lahko kaj taksnega spregledal ...hi hi !:D
negre..! gre ..? joj GORI ..!

Matek ::

Ej, Paramedic, kaj nisi opazil, da ji manjkajo priključki?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Paramedic ::

Mimogrede: sej če bi js to osebno kupoval, bi še mogoče pogruntu, ampak če se človk ne spozna in ne ve kakšna TOČNO je kartica na pogled, ga še nimajo pravice nategnt! Ane? Gor piše Soundblaster Live!, morali bi pa baje Soundblaster Live! 5.1. Lahko pa bi meli za celo dručeno live-ov isti napis, pol bi šele blo stranje. Pa glede priključkov: koliko jih pa je na 5.1ki? Na 1024-ki jih je 5.
End transmission.

celica ::

Paramedic hojla ...

Saj, na zunaj sta si kar podobni. Zunanjih prikljuckov ima 5.1 tudi 5, razlika je znotraj, na kartici. Tam ima 5.1 prikljucke:
CD/SPDIF (digitalni vhod za CD)
AUX (mozno priklopit drugi analogni CD signal)
CD audio konektor
in pa prikljucek za "Telephone Answering Device conektor", ki spremeni kartico ob ustreznem programu v perfektno telefonsko tajnico (preiskuseno).
40.pinski I/O konektor pa ima verjetno 1024 tudi, vendar to ni IDE ali EIDE ..hi;)

Saj, zivim se vse zgodi.
Aja, ima se kdo probleme z Creative PlayCenter 2.0
Meni se stalno zakanta ko ga pozenem..
grrrrrr ;((

Drugace pa je 5.1 tudi v resnici LIVE UZITEK
negre..! gre ..? joj GORI ..!

Paramedic ::

Celica: sej ta ima AUX, CD Audio in TAD tudi. Za CD/SPDIF In pa ne vem točno, kje je, v gonilniku ga pa vidim (Volume control).
Povej mal kak se un TAD uporablja....
End transmission.

celica ::

Zdravo ...

TAD prikljucek enostavno povezes na Voice-modem, na tem prikljucku imas mono signale za audio in microfon. Potem enostavno pozenes kak "soliden" program za telefonijado, in eureka imas racunalnisko telefonsko tajnico, kjer ji nikoli ne zmanjka nicesar, pa se dolzina sporocil ni omejena prav s nicemer. Sicer je za koga problem, ker mora biti PC buden, ampak tu in tam za hec, pa se splaca poigrat ..



negre..! gre ..? joj GORI ..!

Paramedic ::

Kul. Sam zdej mi je pa žal, da nisem vzel Roboticsa z voicem:(.
Še to: ko dobim tapravo kartico, katere zadeve se splača posnet. Sem mislu samo Creative XPUpdate. A še kaj?
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018173 (10509) sash69
»

Dolby Digital encoding na integrerani zvočni?

Oddelek: Zvok in slika
171732 (1496) dolenc
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363061 (2609) ciper
»

Creativovi zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
472306 (1646) Mate

Več podobnih tem