» »

Ka so američani glupi al so glupi?

Ka so američani glupi al so glupi?

Muflon1 ::

Sej sm slišu da so američani glupi pa to pa da ne vejo kje je slovenija pa to sam nism pa si mislu da so tako brezupno glupi.....Evo bom citiral mojga ,,prjatla'' Toma ki dela na pr eni firmi ki plačuje za to da nekdo na tvoji strani klikne na banner....

Dear David,
Due to foreign banking regulations and concerns about your
government we will not conduct business with Slovenia. Sorry, but
please remove our links.

Tom

Če modela prov zastopim spada slovenija med kritične države tlele je spisek njihovih kritičnih držav: Albania, Argentina, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Brazil, Bulgaria, Chile, China, Colombia, Costa Rica, Croatia, Czech Republic, Cuba, Estonia, Georgia, Hong Kong, Hungary, India, Indonesia, Israel, Japan, Jordan, Kaliningrad, Kazakhstan, Korea (North and South), Kyrgyzstan, Latvia, Lithuania, Macedonia, Malaysia, Moldova, Pakistan, Philippines, Poland, Romania, Russia, Singapore, Slovakia, Slovenia, Syria, Taiwan, Tajikistan, Thailand, Trinidad, Turkey, Turkmenistan, Ukraine, United Arab Emirates, Uzbekistan, Venezuela, Vietnam, and Yugoslavia.
kamor si oni ne upajo poslat denarja
ti američani so glupi da se je za:'(:'(
Pa volitve njihove pa svetovna velesila kurc od ovce!!!

Thomas ::

Upajmo, da so. Kaj pa če niso?:(
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

AndrejX ::

Žalostno! Zares žalostno!

andrej ::

americani so res glupi, ampak dvomim da ti poznas vse drzave sveta - dvomim da poznas nastet vse njihove zvezne drzave... dolocena podjetja so pac malo bolj previdna - tako recimo ne mores na www.crucial.com ne mores placal s kreditno kartico ce si iz slovenije. to sux, ampak kaj mores...

Sem enkrat tudi hoto placat s kreditno kartico, vendar nisem mogel ker oni za stranke iz slovenije ne morejo ugotovit ce sem to res jaz, ali pa gre za goljufijo... Tak te vprasam - a bi ti posloval s kaksno cudno afrasko drzavo, ki ma manj prebivalcev kot pa eno tvoje mesto? bodimo resnicni - slovenija je majhna in v svetu ne pomeni veliko, zato ne moremo kar pricakovat da nas bodo vsi poznali...

en kolega z anglije je vedno slovenijo zamenjal z slovasko pa sem unkrat povedal, da je slovenija edina drava z love v imeni pa si je zdaj zapolnil - slovenia! Nasa drzava bi lahko tudi malo bolj prispevala k nasi prepoznavnosti...

DC- ::

Hoces zabite američane piši na kakšen support jaz se zdele že 1 teden zajebavam kreteni in jim probavam pojasniti kaj želim. Do sedaj so me predali trem različnim osebam ampak rešila pa nisem NIČ

DC

andrej ::

kaksen support to?

Pepo ::

Americani so res dzeki. Ste vidli, da je na spisku tudi Japonska, pa Singapur, hja, zakaj ne vtaknejo notr se svoj Teksas pa Florido, kjer majo take volitve kot zadnja zamorska vas.

No ja, ce smo resni: spisek je kot kaze malo star, tam nekje iz leta 1950. ko so bili z Japonci se na pol v vojni. Nekateri so pac dosledni.
Tehnika ljudstvu!

poweroff ::

Enkrat sem poslusal Jakovicha, ex-ZDA.veleposlanika v SLO... in je razlagal, da je Kosovo od Slovenije oddaljeno 600 km, in za enega ameriskega poslovneza to pac ni veliko. Zato ne morejo stekat da je tukaj cisto drugo okolje.

Problem je v tem, da stekajo ne, rabi bi pa vladali celemu svetu.;(

Thomas ::

Ma ja - niso tko neumni. Sicer so - tko kot tudi drugi narodi. Ampak mejčkn mn.

To da mamo mi samo državne banke, ki so nategnile hrvaške varčevalce za par 100 milijonov dolarjev, da mamo inflacijo skorej 10% na leto, da sodišča "ne delajo" - da potem nekatere ameriške firme "ne riskirajo" - ni preveč čudno.

Sam če se hočte nekateri naslajat nad njihovo "glupočo" - se pač dejte.

Oni bodo pa tačas kakšen nov produkt ven dal. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sonix ::

Da so ameri glupi je itak jasno, sam poglejte košarkarje (in ostale športnike) ko naredijo srednjo šolo pa še pisat ne znajo. Pol pa govorite da mi ne poznamo njihovih zveznih držav, stavim 3 prste da vem več njihovih držav ko polovica američanov.:(



Mislim sej je že dost razvidno od njihovih osladno-glupih tv-showov... 8-O



Kar se pa tiče njihovega napredka, so pa itak sami uvoženi, zadnič sm glih gledu neko odajo o jederskih elektrarnah v zda, pol pa kažejo neke inžinirje pa znastvenike (kao ameriški ponos) pa je bil vsak 2 poljak, pa vask 3 japonc,...8-O;((
-[ Sonix ]-

Thomas ::


TiiOLL ... kolikor je meni znano, so v Ameriki razen Indijancev - vsi "priseljeni". Ne samo njihovi top scientisti.

Tole "kako so Američani glupi" - tipkate na same ameriške izume. Od računalnika do interneta do telefonskih linij do telekomunikacijskih satelitov do optičnih kablov.

Kdo je glup?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sonix ::

Jst govorim o tistih ki so prišli zadnjih 20-30 let v ameriko. Aja "www" so izumili švicarji...
-[ Sonix ]-

RookY ::

Amerika ima seveda največ znanaja, znanstvenikov, denarja itd. Če je vse to uvoženo nima niti veze, ker dejstvo ostaja-ostali prbivalci, beri raja so pac mau glupi.Mogoče zumbe kvarijo povprečje. ;));)
Juhu juhu spet bom bruhu

Thomas ::

Ti TiiOLL, govori o katerih češ. Dejstvo je, da so mnogi na novo priseljeni v ZDA naredili tisto, kar v matičnih državah niti slučajno niso mogli.

Dejstvo je tudi, da so mnogi "stari" Američani naredili mnogo velikih reči.

Dejstvo je tudi, da ravno vsega pa tudi niso naredili v Ameriki.

Govorjenje o "glupih Amerikancih" - je pa glupo.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

LuiIII ::

Aja računalnike so izumili angleži. Američani imajo eno samo veliko prednost. So pač največja ekonomska velesila. Če česa nimajo ali ne znajo, pač kupijo znanje ali pa vložijo ogromne vsote v razvoj. Njihova prednost je v tem, da lahko znanje zelo hitro kapitalno ovrednotijo. To da so pa svet v malem in, da jih nič drugega (vsaj večino) ne briga je pa vsem že znano. Zato seveda velja, da je večina američanov ne ravno razgledanih, torej glupih.

Thomas ::

:D:)):P;):(:D

Seveda ... seveda. Pozabim da je tole gledanje zviška - nedotakljiva pravica Slovencev.

Keri so pa pametni? (Razen Slovencev?) :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

Thomas: etnocentristično gledano - smo pravzaprav MI glupi :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TESKAn ::

Heh, Amerikanci so pač svoja vrsta...homo sapiens amerikanus:). In niso lih najbl 'bistri'. Hehe, njihovmu predsedniku dela zemljepis težave...:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BBC & NATO & SLOVENIJA

Oddelek: Problemi človeštva
452514 (1590) Ziga Dolhar

HE CIA ve več o nas kot jaz vem ...

Oddelek: Loža
361866 (1216) OwcA

Ponovitev 11. septembra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614848 (4064) Thomas
»

Uničevanje hardvera

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142272 (2272) OrlyTM
»

"Elekšns in Juesej"

Oddelek: Loža
282898 (2290) luni

Več podobnih tem