» »

Pozabljen "secret answer" in pozabljeno geslo za steam.

Pozabljen "secret answer" in pozabljeno geslo za steam.

strictom ::

Fora pri skrivnem odgovoru je da mora biti dolg najmanj 5 črk. Mojmu psu je ime Pika ... In zdaj se ne spomnem ker sem zraven Pika dodal še neko varjanto in pozabil. Gesla pa ne morem retrievat brez secret answerja.

Kako dobiti oboje?

Hvala in lepa dala.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Oz. eno brez drugega bi blo tudi super :)

PS.: Ne gre se za kakšno krajo accounta ker je itak na moj mail vse.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

d'Regi ::

Probi
...Polonica
;)
Lp, Andrej

Duhec ::

Mogoče si dodal preslednico ali črko a (npr. Pikaa)
Ali pa si dodal B kot asociacijo na Pika Božič ...:D
Če ti ne veš potem mi še manj.

strictom ::

Ne prosim vas da mi ugibate geslo al pa skrivni odgovor ampak da mi povete kak način kako bi pridobil enega od teh? Mogoče mam šance, če bi poslal mail na support@steam.com in jih lepo prosil?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Klopzhizh ::

Probi, razloz jim lepo vse, mogoce pa rata.

pingec ::

Pošlji na vlave sliko računa in cdkey in prosi da ti odblokirajo. To je to.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

mte ::

Vsekakor povprašaj na njihov mail. Sigurno mora obstajati en način da to dobiš nazaj, nekako je treba samo dokazati da si ti res lastnik accounta. Sicer nimam izkušenj s točno to stranjo, ampak do sedaj so še v vseh podobnih primerih bili prijazni z mano in uredili stvari (recimo ko sem domene kupoval in pozabil vse, na mail nisem mogel dobiti passworda ker tistega maila nisem več imel, lažne javne informacije sem podal za whois domene ipd.)
lp

pingec ::

Ma sej mu točno piše na spletni strani od steama, brezveze naprej debatirat.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

strictom ::

Piše samo če si zgubo geslo ali skrivni odgovor. Bi blo lepo če bi tisti ALI zamenjal IN ja.

Sicer sem pa pisal in čakam na mail.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Izi ::

Ja a ti sploh veš kaj je smisel teh skrivnih vprašanj in odgovorov?
Da jih ne moreš nikoli pozabiti.

Torej si goljufal pri vprašanju Kako je ime mojemu psu? nisi odgovoril pravilno in sedaj ne veš odgovora.
Na razpolago si imel še druga vprašanja. Pa bi izbral enega, kjer je odgovor daljši kot 5 črk.
Sigurno je tvoje ime ali ime tvoje mame daljše kot pet črk ali pa kaj podobnega.

To se pojavlja povsod ob registracijah in vedno moraš odgovoriti povsem pravilno in ne moreš na koncu dodajati še "neke variante".

Za kazen ker si goljufal pri odgovoru bi ti jaz ukinil račun in še kakšno kazen naložil povrhu.

Lepo ti piše, kakšne so posledice, če uporabljaš izmišljene podatke.
Vsakdo lahko napiše, da je pozabil.
Ampak odgovore na ta vprašanja ne veš samo, če si doživel amnezijo ali pa če si vpisoval neveljavne podatke, v tem primeru pa je računa tako ali tako neveljaven.

Upam, da ti ne bodo dali gesla, če se ne boš spomnil pravega odgovora. Saj to je ravno namen teh odgovorov.
Če ti bodo dali geslo samo na podlagi e-maila bodo izgubili vso kredibilnost in posledično tudi večino uporabnikov.

strictom ::

Izi pejt domov pa se ohladi. Vidim zakaj imaš naziv. In ti kot velecenjeni američan (al skod je valve) vedel da je "Pika" ime za psa in "Pikapes" ne? Briljanten si.

Sicer pa ne bodi pameten pa ne kometiraj če nimaš kaj za povedet razno prazno nabijanje. Verjetno bom dobil mail v katerem bo pisalo da moram pastat serijsko kodo in potem dobil geslo in/ali secret answer.

Izgubili kredibilnost in večino uporabnikov zaradi enega k je pozabil podatke? Seveda. S prstom v riti pa korenčkom v ustih.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Izi ::

Naziv imam zato, ker povem kar mislim.
Verjetno zaradi tega nisem ravno priljubljen ampak imam pa čisto vest in mirno spim :D

BTW, sem doma in sem popolnoma ohlajen.

Razjezijo me ljudje, ki se ne držijo pravil, ki so jasno napisana, potem pa po nepotrebnem komplicirajo.
Če bi pravilno odgovoril na vprašanje ga pač ne bi mogel pozabiti. Sistem je že dolgo preizkušen in krivda je povsem na tvoji strani.

Vem, da ti nisem nič pomagal glede trenutne situacije, ampak namen je, da boš v prihodnje bolj previden in ne boš imel več podobnih problemov (in mogoče kdo, ki to bere ne bo ponovil tvoje napake, čeprav malo verjetno)
V bistvu skrbim zate >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

strictom ::

Nikjer ne piše da nujno ne smeš pozabiti gesla oz. secret answerja. Če bi pisalo nebi blo linka "Lost secret answer oz. password". Le da za najdbo enega potrebuješ drugega.

Še vedno pa čakam na mejl.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

pingec ::

Change Password or Account Contact E-mail

If you do not have access to log in to your account:
http://support.steampowered.com/cgi-bin...

Povej po resnici, da si pozabil, imaš pa cd-key in račun.

LP
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

strictom ::

Jaz sem od enega na kupil steam account (ja, dajte me sflejmat da to tut ni lih "legalno") in sem dobil username pa password. Za cd-key pa zdaj čakam da ga dobim.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

klemen22 ::

Torej te je nategnil. Kok si pa dal za ta nateg če te smem vprašat?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

strictom ::

Nisem bil nategnjen. Dobil sem Steam Gold Account za 3k. Zdi se mi da je gol. Pač una varjanta ko se je prodajala včasih, ko si dobil HL2 in pa CSS. CD-Keya niti nisem kdaj rabil. Razen zdaj, ko sem bedak šel vse skupi pozabit.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Gamez0r ::

http://debate.discharged.org piši tam ker tisto je gaming forum, in oni najbolj vedo kaj narediti.
WTF!

strictom ::

No da poupdejtam zadevo, ker vem, da komaj čakate in slišite kako in kaj :)

No da vas 'iluminejtam'. Moja sila po igranju CS:Sa in SIN:EP1 je postala nedoumljiva. Ne vem kaj nardit. Moram dobit malo CS:Sa v kri!

Zdaj pa k problemu. Ugotovil sem, da sploh ni problem pri napačnem geslu! Geslo sem zvedel ...

... no pa da vam povem zgodbico kako sem ga zvedel. Na srečo spomnil, da sem nekaj časa shranjeval uporabniška imena in gesla od raznih iger, forumov, ftp sajtov, itd. na svojem SE K300i. No ampak sem za tisto tudi pozabil geslo in mi je prikazalo samo uporabniška imena. Gesla so bila pa zakodirana na nek čuden, grd a vendar lahko razrešljiv način. Sem imel pa nekaj gesel shranjenih, ki sem jih vedel in sem poiskal vse črke in njihove kode in tako prišel do gesla za steam. ...

... ampak zdaj pa ugotovim da ni problem bil v napačnem geslu in/ali secret answerju. Ampak v samem Steamu. Stvar se mi noče povezat na internet, vsaj na login server ne. Updejta se že, ampak prijavit pa ne. Javi da ne zazna internetne povezave.

Čudna težava, ki je mogoče na čuden način povezana z mojim očitnim (očitnim zato, ker ponovna inštalacija Windowsev ni pomagala) harwareskim problemom.

Tisti, ki bi vedeli kaj več vas prosim da pomagate.

V igri je e-pivo :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pozabljeno geslo

Oddelek: Izdelava spletišč
132751 (2182) sebavet
»

Google bi se znebil gesel. Kaj je alternativa?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4613098 (10451) Jst
»

Facebook-kam jim lahko pišem?

Oddelek: Omrežja in internet
141979 (1548) alexa-lol
»

Half-Life 2 problem

Oddelek: Igre
161988 (1738) Shybby
»

Steam accound

Oddelek: Igre
10912 (773) Tilen

Več podobnih tem