» »

Brnenje

Brnenje

Nutcracker ::

Zanima me, zakaj v zvočnikih brni, če priklopim računalnik na radio. Imam zvočno kartico Game Theater XP, radio pa je Sony. Zanimivo je, da če priklopim na slabši radio, dela povsem normalno.

the_unborn ::

Verjetno je kriv radio. Lahko probas s kaksnim drugim izvorom signala, npr CD-player al pa TV, pa bos vidu kaj je krivo.

SasoS ::

a maš v bližini kje kkšne antenske kable? to ponavadi moti...

BojlerTM ::

men brni, ko imam neonko zravn prizgano..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

rc-car ::

Men je brnel zato, ker sem imel na graficni ventilator, ki se je ful tresel..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Pendexter ::

Z enim kablom povezi ohisje racunalnika in ohisje radia, tako da izenacis potencial ki nastane vmes.
enostavno odstrani iyolacijo na kablu in neiyoliran del navij okoli sravfka in privij nayaj na ohisje, ce pa hoces bol nobl pa idi i kupi kabl cevlne.
Rezultat zagotovljen !
Mogoče pa se motim ...

GaPe ::

Jaz pa k mam pržgane zvočnike in če jih dam do konca mi špila radio. Pa v telefonu mi tud igra Radio Slovenija I. 8-O
Don't steal! The government hates competition.

Nutcracker ::

Pendexter - fora je, da mam jest zunanji rack, kamor priklopim kabel, tko da gra ta daleč stran od ohišja.

ferjan ::

Tako kot je rekel Pendexter ... kriva je razlika med elektro potenciali....sigurno imaš radio vklopljen v drugo stensko vtičnico kot računalnik.

...najbolj enostavno in tudi splošno priporočeno je da imaš vse med seboj povezane naprave vključene v ISTO vtičnico (z razdelilci in podaljški seveda).

...imel sem podoben problem ko sem priključil svoj drugi monitor na 10m podaljšek.....problem sem rešil tako da sem kupil še 10m podaljšek za elektriko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brum v zvočnikih kriv je štrom!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
418638 (5859) settler
»

brnenje v zvočnikih

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
497435 (5211) bullet321
»

brni v zvočnikih. pomagajte!

Oddelek: Zvok in slika
223065 (2695) zavajon
»

Avtoakustika - pok ob vžigu

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
122829 (2459) wompaone
»

Motnje pri povezavi graficna (TV-OUT) --> TV

Oddelek: Zvok in slika
292051 (1706) kuglvinkl

Več podobnih tem