» »

Snemanje igre

Snemanje igre

Suljo ::

Pozdravljeni!
Zanima me, kateri program je najboljši za snemanje iger (rad bi namreč naredil replaye RBR v .avi format). Ko sem glede te teme že iskal na tem forumu, sem zasledil da je Fraps eden izmed najboljših. Sam pa imam z njim problem in sicer ne vem zakaj mi snema z max 30fps. Tudi v sami igri omeji fps na 70. Je mogoče to programsko rešiti ali je kriva strojna oprema (v kar dvomim - 6600GT Dual core)? Priporočate kak drug program?
Hvala za pomoč in LP

TEDY ::

En tak program je tudi GameCam.
Tisto za 70FPS je pa po mojem mnenju kriv PC, saj fraps porabi kar dovolj procesorja.
Kaj je narobe če snema s 30FPS?

Suljo ::

že v sami igri, ko imam prižgan Fraps imam le 70fps (to nastaviš v fraps) in potem ko začne s snemanjem pa kaže 30fps. Problem je v tem, da filmček "riba", ne teče tekoče. Morda je krivo tudi to, da imam na ločljivost 1280x1024 in high grafiko?
Računalnik imam Athlon 64 3.2, 1,5Gb DDR RAM, GF6600gt Dual Core, plata Gigabyte SLI...
Misliš da je comp kriv?
Bom probal na slabši ločljivosti, bomo videli kaj bo

Chronoboy ::

Ce imas demo verzijo porgrama fraps, ima ta omejeno na max 30 fps med snemanjem.

Nejc Pintar ::

Na 30 fps ne bi smel ribat.
Lahko je biti prvi, če si edini!

kikokerdače ::

Prosim samo povejte katerega pa bi priporočali GAMECAM AL Fraps
pussYyy

#000000 ::

Men se zdi da veliko iger omogoča snemanje iger, edina ovira je ker video pretvotijo v nek svoj format, lahko pa probaš izvozit v TGA oz targa format (dobil boš času in fps primerno količino slik, katere potem z virtual dub-om pretvoriš v avi, katerega pa lahko kodiraš z različnimi kodeki, priporočam Xvid. dodaš zadevi še neko musko in fertig deu. LP

sverde21 ::

Zakaj bi rabu sploh več kot 30FPS?? Vsi DivX filmi so zakodirani z 30 ali manj FPS, pa je slika čist lepa... 8-)
<?php echo `w`; ?>

DOOM_er ::

film je drgač
Robots will steal your job. But that's OK

Cinderela ::

nic ni drugac cist isto je ce neki posnetek z igre na 30fps das ali pa film. Edino ko sam igras rabis vec ko pa se predvaja v moviju pa lahko prav tak na 25fps z divixom ali xvidom das.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje iger + onscreen monitoring

Oddelek: Igre
241791 (1085) m0LN4r
»

Fraps - Zakaj ima video lag?

Oddelek: Programska oprema
191699 (1463) einstein :P
»

Fraps

Oddelek: Strojna oprema
101405 (1189) r3dkv1c4
»

Menjava/posodobitev komponent

Oddelek: Kaj kupiti
151292 (1036) x4en0n
»

nVidia 6800GT - Problemi z FPS pri igrah

Oddelek: Zvok in slika
101208 (1009) mleko

Več podobnih tem