» »

Regres!

Regres!

1
2
»

Fizikalko ::

Še več: 2 x 145000 bruto + obresti. Happy- Pepi?

perci ::

sas: prav si razumel
5/12 sedaj, po 6 mescih pa vse

Daliborg: Tako kot je rekel fizikalko, sam jst ne bi zajebaval z obrestmi.

Daliborg ::

ma sej jst tud ne ....ampak, se pravi 100% moram dobiti 2x regres? ....zacel sem delati 1.aprila lani!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

perci ::

če ga nočeš, ti ga ni treba

edit: Zdej, ne spomnim se točno, ampak včasih je veljalo, da se lahko regres izplača tudi v bonih ali kakšni drugi stvari v vrednosti regresa. Kolektivne pogodbe se mi pa ne da zdej brat, da bi preverjal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Spock83 ::

OK, jaz sem redno začel delati 1.maja 2006. Kdaj bom jaz imel pravico do regresa? Ko preteče 6 mesecev?

perci ::

bemuduš

6kat eno in isto

Zdajle si upravicen do sorazmernega dela. Po preteku 6 mesecev bos upravicen do vsega regresa.

Spock83 ::

Sorry. Sem se hotel prepričat... No saj vsi so dobili samo jaz ne. Ampak, ko bo naslednji regres bom dobil tudi to razliko (upam)

antonija ::

Pomojem gre po zakonu nekako tkole (tako sem jaz dobil): Zaposlil so me s 1.11.2005 in sem s prvo placo (novembersko ki se izplaca decembra) dobil se letni regres za leto 2005 v visini 2/12 celotnega regresa.
Letos sem tako kot vsi drugi dobil poln regres in to je to.

Regres dobis ce si zaposlen. Ce si manj kot 6m dobis sorazmeren delez, drugace pa vse. Pomojem.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

johnyD ::

Živjo, imam en problem, pa bom kar uporabil tole temo. Zaposlil sem se julija tega leta (prva zaposlitev). Vprašanje je zelo kratko. Ali mi pripada 1/2 regresa, ali ne glede na to, da gre za prvo zaposlitev?

MadMicka ::

Če boš do 31.12.2008 napolnil 6 mesecev in vsaj en dan, si upravičen do celega regresa za letni dopust in do celega dopusta. Če pa dopolniš manj, potem pa sorazmerni del.

edi123 ::

Ali se že ve ali bo v javnem sektorju izplačan regres zdaj maja poleg plače ali junija?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpoved pogodbe in vročitev

Oddelek: Loža
233427 (2588) Vetrolov
»

Regres vprašanje

Oddelek: Loža
236181 (3524) Invictus
»

Izplačilo regresa za dopust

Oddelek: Loža
327681 (1679) MadMicka
»

menjava službe

Oddelek: Loža
286119 (5372) alesr

Več podobnih tem