» »

Ni zvoka

Ni zvoka

Ugankar ::

Z zvokom na mojem računalniku je bilo zmeraj use uredu! Zdaj pa enkrat prižgem mašino, zvoka pa od nikjer. Desno spodaj sem pogledav(tam kjer se nahaja ura) in sploh ni bilo več ikone majhnega zvočnika, kjer štelaš glasnost ipd.!

Zanima me kaj je narobe? Je problem v driverjih? Kartica je integrirana na matični plošči, pod upraviteljem naprav piše za zvočno kartico samo via ac'97 codec! Če je problem v driverjih mi prosim napišite stran oz. Še rajšu kar cev url za download driverjov!

Lp žiga

muzičar ::

H3h ja verjetno so gonilniki. Seveda pa ni en gonilnik za vse zvočne z AC97 kodekom tako da boš moral povedati katero matično ploščo imaš in potem iti na google, kjer boš vpisal firmo te plate in na strani te firme najdel support in poiskal gonilnike za svojo matično ploščo oz. za zvočno kartico na mamaplati.

Kar malo se potrudi. Če je pa res tako težko ti bomo pa mi našli. Samo vseeno probaj sam -> se boš kaj novega naučil -> znati poiskati pravi gonilnik je zelo priročno.

boset ::

Lp,
Točno tako to so lahko samo gonilniki ki jih najdeš na internetu kot pravi muzičar
kot drugo, ti svetujem ponovno namestiti gonilnike za mamo plato
( UPAM, da imaš cd od matične ? ) ker če ga nimaš, potem se boš pa še res mau matral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z Genius 5.1 surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
325319 (3669) fulgur
»

Driver za zvočno

Oddelek: Programska oprema
9535 (442) goxy
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376718 (4427) Mikec17
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458574 (5023) d4rko
»

Zagon gonilnikov neuspešen?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81188 (1086) amigo_no1

Več podobnih tem