» »

C&C The First Decade

C&C The First Decade

notlemat ::

Prosim če ma kdo to igro da mi pove kako naj špilam tapru C&C pa Red Alert 1 v višjji ločljivosti.Gledam ni nikjer za nastaviti.Teh kock ne mislm gledat.

Hvala
  • spremenilo: notlemat ()

dustphoenix ::

Jaz sicer nimam The First Decade, imam pa orig. C&C in Red Alert 1 z obemi dodatki!!
Moreš vedet da je prvi C&C -> DOS-based game, pravtako RA1 (čeprav je takrat že bil WIN95 veni, je tudi le ta še kar baziral na DOSu)!

Imam pa v start meniju ko ustvarijo bližnjice po inštalaciji možnost izbrat Setup al celo video setup...

Res da ostane res. 640x480, ampak vklopiš hardware filled nekaj (blits al bits... pozabil sem kaj piše), in dela. Res da je vse malo večje, ampak nimaš pa nobenih kvadratkov kot ti praviš!!

Mene zanima nekaj drugega, kako spravit prvi C&C da dela v Win XP?
Nikakor, sem probal od kompatibilnosti do igranja z registrom,... in mi ne dela!!
Medtem ko pa RA1 dela v XPjih!!

notlemat ::

S The First Decade so šele omogočili spravo med prvem C&C in Xp.

No uglavnem povej mi če imaš
take ikone v igri na desni strani.To niso dosovske ikone.Tisto z hardware filled neki pa tut ni nič bolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: notlemat ()

dustphoenix ::

Sej pa je lepa slikca... :\

Kaj pa tebe sploh tu zaj moti?!

notlemat ::

Zato ker nimam take grafike kot je tukaj na sliki ampak čisto dos sranje.

Pogruntu sem da je bla izdana serija C&C Gold in to je slika iz te serije. V First Decade so pa dal čist originalno dos verzijo igre, mislm kretenov in pol.

dustphoenix ::

To pa imaš prav,... Jaz imam Gold, v kompletu z CIV2... :D
Pa še Covert Ops sem si kupil. In ne morem igrat odkar imam XPje gor... :O

sitriani ::

Notlemat: Pridem pogledat tvoje kocke na ekranu :D .

notlemat ::

Kurc sm ga že dol vrgu. Oziroma po pomoti zbrisu 8-)

Sj bo kmal C&C 3 vn pršu. MAČ BETR GRAFIKA

reptilia ::

c-c mularija razvajena so kocke HA... marš!!!! ni užitka če ni kock... pa 16-barv
Forgive your enemies, but never forget their names.

strictom ::

8-bitov na piksl ne 16 reptilia ;)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

obranc ::

.....pa kr prhajal nam je davnega leta nevemtočnokdaj, ko je RA1 pršu ven. Ta igrca je bla kriva za armado cvekov v redovalnici.
Kje so ti časi....

Zheegec ::

Uh se še spomnim prvega C&C... >:D Se morm spravit tole še 1x ali 2x preigrat 0:) Čeprav C&C serija z leti postaja slabša...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

reptilia ::

pričakovano.... saj je bistvo igre že 100x preigrano pa nekajkrat izkoriščeno....
Forgive your enemies, but never forget their names.

Orbit89 ::

Imam The First Decade doma in sem že končal vse igre v tem paketu.
Grafika je grozna pri prvem C&C in RA1, toda nostangija me je pripeljala če te staršine in če ti ni všeč grafika, vsaj potrudi se da jo kočaš zaradi smešnih FMV-jev.

LP

PS: Je gdo vsposobil ta dva naslova za igranje preko NETa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orbit89 ()

kopriwa ::

C&C se je kar lepo razvijal in imo ni postajal slabši. Poleg grafika se je razvijal celoten sistem in v primerjavi s prvimi deli sedaj res igraš strategijo. Včasih je blo nekak tko. Naber ogromno tankov, pehote in gremo na juriš. Že z Generalsi se je to spremenilo, ZH pa je le še dodal svoje. Veliko taktičnih možnosti, dosti generalov, pa še dokaj dobra grafika. Pa za vse tiste k ste igral samo SP, sprobajte še MP. Zero Hour je eden od špilov, čeprav narejen večinoma za SP, ki zaživi šele v MP. Sam ne na online it, čudne igre so tam, pa neka pravila si "proji" zmišljujejo.

Tomcater ::

A ima kdo bonus DVD za "posodit"?

:D

Orbit89 ::

Povej iz kje si?

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command &amp; Conquer se vrača na začetek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6414029 (6605) -valvoline-
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318835 (4221) Bezukhoff
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237419 (23135) Sc0ut
»

C&C Generals Zero:Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564858 (2354) Zeberdee
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710296 (7305) Matev

Več podobnih tem