» »

TinyXP Beast Edition PROBLEM

TinyXP Beast Edition PROBLEM

bozick ::

Živjo.

Naložil sem si omenjen operacijski sistem. Problem pa je da ne podpira vseh jezikov. Pod regional options pod advanced ko želiš nastavit slovenijo da bi imel Slovenski keyboard layout ti napiše Cant locate the layout for slovenian.. Kaj morem sedaj naredit da bom imel Š Č Ž, z =y in y = z? Kateri file morem dobit in ga dat kam, da mi bo locatalo slovenščino.

Prosim za pomoč, in že v naprej hvala za odgovore.

Lp, jure

zee ::

tile Windowsi nimajo podpore za slovenščino oz. slovensko tipkovnico. sam si pripravljam podobne CDje kot je tale in se nekajkrat že pozabil na takšne malenkosti, kot so razne tipkovnice, gonilniki za mišaka ipd.

IMHO boš moral namestiti kar običajne Windowse.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bozick ::

Ni druge opcije? Ker tile windowsi so zakon, install time 7min, pa prakticno majo vse razen tega ;) Super za moj laptop.. Mal rama pokurijo itd..

snow ::

nlite! :)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

zee ::

nLite pa si naredi svoje Windowse, odstrani vse gonilnike, dodaj gonilnike, ki jih rabi tvoj laptop pa gremo!

kratek install time pa ko se prvič prijaviš v Windowse je že vse nastavljeno tako, kot si želiš.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bozick ::

Uf, jes si glih nebipacov svjoih winsov. so mi tile čist všeč, vse kar me zanima je samo kaj morem naredit da bom imel slovenian locator, slo keyboard layer z y š č ž.. Kaj se more narest :/ Drugače pa hvala za nLite, mogoče če bo čas kaj spravim skupaj.. Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri sata driver je pravi za TOSHIBA SATELLITE L40-Q17???

Oddelek: Strojna oprema
145745 (2568) Leoon
»

Težave s nameščanjem Windowsow xp

Oddelek: Operacijski sistemi
101166 (1044) DefSigma
»

Predelava windowsa xp

Oddelek: Operacijski sistemi
363225 (2239) zee
»

Linux Linpus zamenjati z Windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
455663 (4084) gregor3000
»

Tweak-anje xp (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
674970 (3400) Hux

Več podobnih tem