» »

snmp.exe nabije 100% cpu ??

snmp.exe nabije 100% cpu ??

#000000 ::

Zdravo, mam problem s tem exe in nikjer ne najdem rešitve, sem preskeniral z vsem mogočim pa ne najde ničesar, zadeva se štarta ob zagonu in če jo ročno ubijem je potem mir, samo kako bi se je rešil za skoz in kam sploh spada. ? LP

muzičar ::

Tukaj si preberi.

#000000 ::

Ja sem pogledu, hvala ti, samo jest ne najdem nobene stvari notr od HP ja pa ni gor mičesar. LP

muzičar ::

Veš kako se je boš rešil če ni virus ali kaj podobnega * -> tako da boš šel v system32 in jo boš preimenoval (če ni tam potem je definitivno virus).

*OPOMBA: to je kar nujen proces od Windowsov (pregleduje mrežo -> gleda za napakami etc.) tako da prej dvakrat premisli preden jo boš zbirasl!

A si pogledal za virusi, spyware-om etc.? Če še nisi (bi že moral) daj zdaj (preden zbrišeš) po možnosti v safe mode.

#000000 ::

Ja sem pregledal z vsemi živimi anti spy programi pa ni nič efekta, sej najdem jo ampak ko jo pregledam z nod32 je vse ok. res ne zastopim kaj jo jebe, a jo opa nujno rabim. Kaj pa če bi nekje staknil dobr exe file in ga zamenjal ?? mogoče celo rata ? LP

muzičar ::

Probaj

Staro preimenuješ in daš gor novo pa vidiš če je efekt.

#000000 ::

ja sam kje čem jo dobt LOL

jeso ::

Si probal vse od tule?

lp

#000000 ::

Ja sam jest gledam na drugi mašini pe tega exe sploh nimam ?

Duhec ::

Če imaš samo eno mašino in ni v domeni in ni potrebe po daljinskem centraliziranem upravljanju z računalnikom/i potem XPji po defaultu niti ne inštalirajo snmp agenta. Kasneje ga lahko ročno dodaš (ali odstraniš) preko 'Add Windows components', 'Management and Monitoring Tools'.
Drugače ga izklopi pod servisi. Ker če ga samo kilaš (ubiješ v task managerju) se ob zagonu spet naloži. (Desni klik na MojRačunalnik/Upravljaj/Storitve in aplikacije/Storitve/dvoklik na 'snmp servis'/in pod vrsto zagona izberi 'Onemogočen'. Potrdi in restart.

#000000 ::

Ja sej zdej sem ga kr v msconfig odklikal in je OK samo ni mi jasno zakaj je nabijal tolk cpu-ja in kar naenkrat je to ratal ?

Drugač pa hvala za info bom za drugič vedu. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevelika poraba prosecorja

Oddelek: Strojna oprema
475307 (4448) alro
»

C:\windows\system32\fxdll\svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
62395 (1912) N-E-O
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339624 (14606) brainiac20
»

problem s SpySheriff-trojancem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131344 (1166) Daedalus
»

zajedalski spyware

Oddelek: Operacijski sistemi
212478 (2145) hunter01

Več podobnih tem