» »

Router Level One FBR-1417TX zmrzuje

Router Level One FBR-1417TX zmrzuje

Rufika ::

No stvar je taka, imam v naslovu omenjeni router, na njem 2 računalnika v mreži, od kateri je le moj aktiven večino časa. Vendar se mi je v zadnjem mesecu pojavil problem. Ko zaženem eMule ali pa Azureusa mi računalnik dela približno 3 ure. Preden sem posodobil firmware mi je samo ruter zmrznil, ko sem se tega problema rašil se je pojavil ta, ne zmrzne povezava, ampak računalnik.. sem mislil da je mogoče narobe ker je računalnik preveč OC.. pa sm spustil vse frekvence na privzete a imam še zmeraj isti problem.. računalnik zmrzne.. v zadnjem tednu nimam niti treh ur več, ampak zmrzne večkrat za pored... problemi so se pojavili tudi pri pošiljanju datotek preko MSN Messengerja... enostavno računalnik zmrzne in ostane le še hard reset.. bi lahko bil problem mogoče v mrežni kartici??

če ma kdo kakršne koli ideje kaj bi lahko pomagalo nej kar napiše, ker je zelo moteče, saj praktično nič ne morem delat na internetu..

moja povezava je siolova 2mb/384

lp, Rok

Spock83 ::

Glede na to da so visoke temperature... Da se ti ne pregreva kaj?

Rufika ::

mislim da ne, nikoli ni ful vroč, je topel, to pa mislim da je normalno...

Yacksy ::

Zdaj je vprašanje, če ni problem v samih windowsih. A maš kakega kolega z Laptopom, da bi probal če se njemu isto crasha sistem?
Je pa problem P2P pri cenejših usmerjevalnikih. Brskanje po netu lepo dela, ko pa je treba malo bolj delati pa zadeve znejo zafrkavat. Še posebej v tem poletnem vročem času. Težko je reči kaj je. A imaš koga, da bi ti svoj router posodil?
Shit happens

Spc ::

Malo denarja malo muzike.
Planet je crap roba zato čim je malo več povezav ali malo bolj topla okolica zadefa freezne.
Kupi si rajši 3com ali linksys.


:|

strictom ::

Naš se je tudi pregreval. Fotr dal en hladilnik spodi. Tako da zdaj zadeva sedi v lufto na enem hladilniku bakrenem :)

Se ne pregreva več... Čudna ampak poceni rešitev :)

Aja. Mamo pa dva kompa gor pa en WiFi oddajnik.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Envy - zmrzuje in se pregeva

Oddelek: Pomoč in nasveti
111356 (1163) Mesar
»

Prenosnik se greje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
586953 (5854) Pyr0Beast
»

Problem z igranjem nekaterih iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
481427 (1042) pero#3
»

zmrzovanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
101079 (962) nadzorni
»

Velik problem - Računalnik totalno zmrzne...

Oddelek: Pomoč in nasveti
61008 (879) AngelOfDeath

Več podobnih tem