» »

cordless desktop lx 300 problem pri igranju ghost recon

cordless desktop lx 300 problem pri igranju ghost recon

SkyStar ::

Kot omenjeno zgoraj, ko sem danes kupil brezžično miško + tipkovnco se je pojavu problem pri igranju Ghost Recona advanced fighter. Ko se hočeš premaknt v kerokoli stran se zgodi da začne sam hodt naprej in ne jebe pet posto ne glede na to kaj vmes pritiskaš...še huje po tem ko neha hodt v prvo smer naredi vse zaostale poteze, ki so bile vmes pritisnjene. Prej se to ni dogajalo in se je začelo šele z novo komponento. Ostali špili kot so F.E.A.R. ipd. delajo brez problema. Zgleda kot da bi tipkovnca zamujala oz. software, ki je zadaj.

P.S.: Miš dela normalno.

Hvala lepa.
S

bluefish ::

pobrskaj malo po driverjih. Mogoče je kje kaj določeno ali pa obstaja kakšen čuden profil.

SkyStar ::

driver je trenutno zadnji kar sem ga našu na logitechu. profile za špile lahko pa delaš samo za miško.

rdecaluc ::

jz mislm da so brezzicne misi in tipkovnce se bl za en bruh ...
Est modus in rebus. ,typos

SkyStar ::

Ja, na žalost se moram strinjat. Sicer ne vidm razloga zakaj to ne bi delalo, ker tud ko sm izklopu tipkovnco in prklopu obično se je dogajalo enako. Zgleda da gre za software, ki nadzoruje miša in tipkovnco.

SkyStar ::

Kot izgleda sem problem rešil. Izklopiš profiler in zadeva rešena.

LP, S

bluefish ::

sem rekel :D

SkyStar ::

res je, sm v bistvu to ni profiler ampak je software za upravljanje z vročimi tipkami in ostalim crapom v orodni vrstici. nima veze. dela...

hvala vseeno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877581 (6233) specterss
»

tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272337 (1883) C_maniak
»

ali bi kupili??

Oddelek: Kaj kupiti
91088 (926) K0K0
»

Dve tipkovnici bi se dalo???

Oddelek: Strojna oprema
201949 (1645) Area_51
»

Nov test

Oddelek: Novice / Nova vsebina
102130 (2130) BigFoot

Več podobnih tem