» »

ventilatorji tresejo celo ohišje...+garancija

ventilatorji tresejo celo ohišje...+garancija

;-) ::

zdravo zadnje dni mi iz kompa piha VROČ zrak k iz pekla!!!

not mam samo 3 ventilatorje...na grafični, na procu, pa enga za diske...

ko je v sobi vroče mi komp prav boli..ohišje se tako trese pa povzroča neprijeten zvok...kaj naj naredim...vsi vijaki so zategnjeni, itd.

glede vročga zraka bom dal še en vent not druga pa nevem već...aja prej ga je tako treslo da sm brcno not pa je pado...am iz pokončnega položaja v ležečga-videti ni nič naroba kako naj preverim kaj...

plata GA-K8NS

Lord.Febo ::

Težko da prav ventilatorji tresejo celo ohišje, pomojem bo za to kriv disk. Včas se zgodi da so vibracije glih v resonanci in je zato tok glasno, pomaga če prestaviš disk v prostor višje ali nižje.
Proti vibracijam lahko daš med ohišjem in diskom/ventilatorji tudi gumice/silikonske podložke, narejene dobiš v cool-pc, ni jih pa problem sam naredit, uoprabi malo domišlije.

galimim ::

Če je disk tako kot pravi Lord.Febo kapni nanga mal silikona da ne bo več v resonanci
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: galimim ()

Vajenc ::

Daj si večje ventilatorje in naštimi na manj obratov. A garancija je mišljena nalepka ? Ker to se da z malo potrpežljivosti, neopazno odstranit.

;-) ::

ne nalepke že eno leto nimam...pa mi vseen upoštevajo. Pod garancijo sm mislo da nesmem preveč spreminjat notranjostinaredit morem tako da lahko mal pošraufam pa bo tako je blo...

mam še vzadaj en plac za velik vent pa bom kupo enga....kaj predlagate? aja....lepo bi blo če bi mel kake diodice not:D kr nabavlam plexi stranico.

ajaa točno disk je kriv ja...grem pol kake podložke gumjasta kupit al pa nardit...hmm...pa se mi res nezdi tako težko tole,8-)

AndrewSmith ::

aja prej ga je tako treslo da sm brcno not pa je pado

Pol bos pa jokal da ti je disk crknu...:D
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

;-) ::

ni crkno- se čudim, pa pred tem je isto ružo.

A lahka da bo poznej crkn, al če zaj ni sm rešen muk.?

galimim ::

OFFTOPIC:Vajenc a lahko razložiš kako dat nalepko neopazno dol??
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

;-) ::

skriješ ze z kišto za jagode pa jo dol potegneš...

WTF jaz sm jo dol potegno, ko sm pa šov garancijo uveljavlat pa je kao fotr mel telefonsko od ka vem kire inšpekcije če bi kaj jeb** da bi poklical, kr nalepka nima pravne osnove al kak že...pa itak morš videt kaj si kupo da te ni ka nategno

Vajenc ::

Galimim: z žiletko, ali pa olfanožičem in z veliko mero potrpežljivosti >:D , v mojem primeru je ratalo kar na roke ( Mlacom nalepka ).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje trdega diska

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121545 (1390) Keyser Soze
»

[Tišanje računalnika] Čemu vodno hlajenje, če so diski glasni?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402894 (2289) Jaffa
»

Idiot dneva... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
715951 (3278) Pyr0Beast
»

so ventilatorji glasni???spoznajte mojega:)))

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251979 (1149) Blue22
»

ventilator brrrrrniiii.......

Oddelek: Pomoč in nasveti
81074 (927) Highlag

Več podobnih tem