» »

problemck z monitorjem/graficno

problemck z monitorjem/graficno

paperdoll ::

mam en problemck, upam da mi bo tle kdo znal pomagt... odkar imam monitor samsung 173p+ se mi veckrat ko zazenem komp zgodi, da ko bi moralo pokazat logon screen od winsov, slika izgine. Vcasih se zacne slika prikazovati tako da vsake tolko zabliska, vendar ima vodoravne crne crte ko se prikaze. problem se sicer resi s pritiskom na reset, ampak to ni resitev... Podobno mi zacne slika "mrkat" ko zazenem kšno bolj zahtevno igro - je mozno da je problem v graficni (ki je precej slaba - radeon 9200SE ) al je z monitorjem kaj narobe? ker ko sm imela še crt monitor se mi to nikoli ni zgodilo...

Toomy ::

...heh...to si si pa kar sama odgovorila:) ... glede na to kar si napisala je grafična res samo še za osnovne operacije tvojega računalnika... je že prišel tisti čas ko boš morala menjati grafično...kolko dnara bo ob tem šlo je pa odvisno za kaj rabiš računalnik in kakšne igrice igraš...

Ajvan ::

za zacetek najprej odpri kišto in mal popucej hladilnike- lohka se sam mal pregreva
A kolega zgori ma prov ko pravi da zamenjej grafo če češ kakšne novejše igre špilat
lp
Najbl neumn se najbl dere


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDMI Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
275824 (4759) Alessio983

Test drive unlimited-zkai....???

Oddelek: Igre
331765 (1340) Tilen
»

Radeon 9500 PRO in moteče valovanje slike.

Oddelek: Pomoč in nasveti
311285 (926) CaqKa
»

Moja grafikulja ali monitor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8927 (813) cahahopie
»

divx filmčki štekajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
141140 (967) G[e]c

Več podobnih tem