» »

Tipkovnica brez numeričnega dela

Tipkovnica brez numeričnega dela

aljazh ::

Ali je že kdo naletel na tipkovnico brez numeričnega dela na desni strani? Iščem namreč čim manjšo in čim tanjšo tipkovnico, ki bi bila po velikosti čim bolj podobna tipkovnici na prenosnih računalnikih, hkrati pa tudi čim tanjša, ker jo želim vgraditi v custom-made ohišje za domači strežnik.

Dark Angel ::

Mal za šalo:
Tipkovnica brez numericnega dela :)

Mal za res:
Logitech
Sam je pa zelo draga zadevca, v kompletu z ločenim delom, pa še brezžična... Tko da najverjetneje ti ne pride prav...

Drugače sem tudi sam iskal nekaj podobnega in sem ugotovil da je izbira ZELO omejena... (nisem našel kakšne pametne zadevce). Upam da ti bo kdo drug bolj pomagal...

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Ja, v zadnjem BUGu je ena. Samo nimam ga pri roki, da ti povem katera, je pa namenjena za HTPC.

Rokic ::

no, pa da malo osvežim to temo.

A je kakšna tipkovnica na voljo brez numeričnega dela, in ki je cenovno bolj ugodna varianta? NA to misli, da ne bo tipkovnica €100, kot jih je večina, temveč za neko sprejemljivo ceno, tj. do €30.

LP

eVro ::

;-) ::

ta pa nima ščž...

Sploh nevem zakja še delajo z numeričnim delom, ko ga pa rabiš zelo redko (vsaj jaz)

Rokic ::

uuuu, fanj ta zadevca, vendar me nekoliko moti, da nima flat tipk (sem se razvadil zaradi prenosnika).
Tipkovnica pa ima tudi šumnike. Poglej pod komentarji.

Še kakšen model tipkovnice mogoče?

Hvala

eVro ::

Jup, tipkovnica ima šumnike. Jo imam sam. Tipke pa niso čisto flat, ne pa tudi čisto visoke. Nekje vmes in če ne rabiš za zelo pogosto delo, potem ti jo priporočam.

pozitron ::

A se da ta modra osvetljava ugasnit, da ne moti ponoči?

Beernarrd ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabim novo tipkovnico

Oddelek: Kaj kupiti
352158 (1487) Beta2
»

Problem s tipkovnico

Oddelek: Strojna oprema
61334 (1273) prenasalec
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911789 (8205) Half-Saint
»

''Apple-style'' tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
133969 (3647) opeter
»

MOD tipkovnice

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171284 (1073) HroSCeK

Več podobnih tem