» »

Fasal virus, hotel zradirat...

Fasal virus, hotel zradirat...

pURan ::

Pozdrav!
Ekola...situacija pr men je taka... pred nedavnim sem na comp preko neta na nekaj nabasal... vsaj mislim da.. ker je moj avast vsakih 20 minut cisto popenil in se zadrl (2X zaporedno) da je najdu enga trojanca al neki tazga...ne vem neki zlob ...nanana...takrat se mi res ni dalo prebrat do konca (bes me plentaj! ) ,sm pa nekje prebral da je zlo fajn ce izklops system restore, in nardis en scan veselo v safe modu... kar sem tud naredil , nato je stvar nasla ene 7 komadov infectanega sranja,ter priporocila da to premaknem v chest...sam ker sm bolj click ok sorte... sm vse skup zradiral... pol se je pa sploh zacelo veselje...od takrat naprej me ko grem v windowse pozdravi sporocilce da manjka nek newdot ...2.dll , taskbar-a mi sploh ne kaze vec, procesor je fuuul obremenjen ce sam misaka premaknem... in ker sem tudi bolj "ne da se mi s tem zajebavat, gremo formatirat" sorte..sm hotu prej skopirat vse podatke ki mi sploh kaj pomenijo na kak dvd in naj gre vse v p.m. ...a mi se preklet nero ne dela saj mori da se pojav en error ko hoce uporablat COM/OLE,zvok ne dela (cudn da spili laufajo :S ??- sam brez zvoka)...to se je vse skup pojavilo po tem ko sem bil trigger happy in radirnil vse tiste infectane neumnosti...
ali mi lahko kdo lepo prosim pomaga kaj naj nardim ?

JOKER ::

Hja, če te sploh prav razumem, ker tvoja slovnica je IZREDNO površna bi jaz naredil tole :

Ponovno naloži Nero ali pa kakšen drug program za snemanje DVDjev, da boš lahko vsaj svoje stvari, ki ti nekaj pomenijo posnel na DVD.
Nato pa : C:/format
________________________________________________________
Ka te češ ....

Malner ::

Pejt u Run/Začeni pa zaženi CMD. Tukaj notri zaženi sfc /scannow. Pa mej pripravljen CD od Windows.

pURan ::

hm...a obstaja mogoce se kak nacin da pridem do tistega Run/cmd ,ker mi je sel task bar ocigledno po gobe ? aja...pa pozabil sem omenit.. v winse mi zeloooo predolgo hodi...tak ene 5-6 minut...

farko ::

Problem je ka velik in najslabša varianta je ta da resetiraš win.ter ponovno naložiš.Zakaj?
Z nerotom boš snemal lastne produkte presnemavanje ali pa avdio datoteke ter filme pa pozabi.Staknil si program s kateri ti blokira nelegalne stvari ,da jih ne moreš kopiarat oziroma nalagat na svoje cd in kolikor mi je znano oziroma sumim pade ta program v media player.Ziher pa si dobil tudi obvestilo če si poslušal glasbo ki si jo potegnol z neta da nimaš licence ali pa pridobite licenco za izvajanje tega komada seveda v angleščini.Imel sem podoben problem vendar sem formatiral ter ponovno mnaložil sistem vendar ne vem ali sem se znebil ali ne ker nero dela nekam počasi zakaj pa še ugotavljam.
farko

R33D3M33R ::

Ob odstranitvi trojanca/virusa ti je po mojem poškodovalo še kake sistemske datoteke. Pojdi na http://cexx.org/newnet.htm in si preberi kaj o tem. Tam imaš tudi določene popravke, ki popravijo morebitno škodo, ki bi nastala ob nasilni odstranitvi virusa (Layered Service Provider oz. LSP-fix): http://cexx.org/lspfix.htm.
Veliko sreče. Je pa mogoče najboljša rešitev, če narediš svežo namestitev.
Ta new net se pa privleče zraven kakih programov, zato pazi kaj nameščaš!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

St@jler ::

hm...a obstaja mogoce se kak nacin da pridem do tistega Run/cmd ,ker mi je sel task bar ocigledno po gobe ? aja...pa pozabil sem omenit.. v winse mi zeloooo predolgo hodi...tak ene 5-6 minut...

pritisneš windows tipko (logo od WIN) + R, potem pa noter vtipkaš cmd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eurotax cenitve?

Oddelek: Na cesti
722993 (2285) shotalick
»

Varnost

Oddelek: Informacijska varnost
1123611 (5312) techfreak :)
»

Sheranje preko routerja

Oddelek: Omrežja in internet
91262 (1169) amigo_no1
»

Cudni procesi v winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
71793 (1651) Haby
»

Zmrzovanje XPjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
191089 (924) Cokolesnik

Več podobnih tem