» »

blue screen !

blue screen !

ginekolog ::

Ko izvedem v winMe zaustavitev sistema, mi javi: "zascitna napaka. potrebno bo ponovno zagnati sistem". Ti mi izpise tik preden bi se mogo comp izklopit. Ta blue sreen se mi pojavi samo, ce igram 3D igre, drugace nikoli! Imam RivoTNT2 in Ati TV wonder...

Ima kdo kako pametno resitev?

Jani

miranpozar ::

Najnovejše gonilnike za obe kartici in chipset (če imaš motherboard z VIA), v skrajnem primeru pa upgrade BIOSa motherboarda.
Ali pa kaj nastavit v BIOSu.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

ginekolog ::

Vsi gonilniki so top of the line - najnovejsi :|

Bios imam sicer navit do konca... ampak tut ko vse spustim na normalne vrednosti ni nix bolje! darn

Jani

miranpozar ::

Če vsaj malce bolj pozorno spremljaš debate v teh forumih, boš opazil, da se ful ljudi pritožuje nad neverjetnimi napakami, ki se dogajajo v WinME! Tudi jaz sem imel same težave in sem si inštaliral nazaj Win98SE (niso pojem stabilnosti a vseeno boljši od WinME)!



Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Nightmage ::

Zanimivo , kako nekateri nimamo teh problemov in laufamo Win ME. :D:D:DImam MSI K7TPro2 A / Duron 800/ ELSA Geforce2 pa dela super vedno.
-------Eppur si muove!-------

ginekolog ::

Mah sej sem si dal gor win98... tam mi zadeva deluje, ampak mi enostavno niso vsec :) ME se mi zdijo boljsi, navkljub vsem fatal errorom. Pach tu pa tam izklopim rac na "silo" :\

Niam pojma kaj se naj naredim, sem zhe na novo instaliral ME in se mi sedaj ne da vec zaj....

Jani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinME dir <B>_Restore</B>

Oddelek: Programska oprema
71211 (1079) Han
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241420 (1085) MaD_Mavr0
»

IDE naprave - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
231646 (1386) VASkO
»

windows me

Oddelek: Programska oprema
481911 (1434) JLP
»

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

Oddelek: Zvok in slika
242289 (1933) YiMMi

Več podobnih tem