» »

Mobitel-čim manjši, čim bolj vzdržljiv

Mobitel-čim manjši, čim bolj vzdržljiv

;-) ::

Zdravo.
Končno je prišel čas da zopet menjam telefon. Izbiram predvsem med majhnimi, vzdržljivimi telefoni-to mi je edina prioriteta. Ne potrebujem fotoaparata, el.pošte, NIČ RAZEN KLICOV IN SMS-ov.

Predlagajte svoje favorite (torej čim manjši in čimbolj vzdžljiv!!!).

Sedaj uporabljam Siemens SL55 a bo kmalu odpovedal.

jest10 ::

Vzdržljiv-to misliš na baterijo ali na trdnost aparata

klemen22 ::

Veš kok ženske pravjo: ni važna le dolžina, važna je trdota klina:P
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

;-) ::

baterija mi je dovolj če drži sam kaki dan. Trdota mi je važna-tak da če mi pade dol se ne razbije takoj.

vem da se vsak razbije če ga v steno mečeš vendar eni se prej eni poznej če ti pada iz žepa itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

bigbug ::

Hagenuk m128

Mobitel je baje velik kot vžigalnik8-O ima MP3 player in 512MB spomina!Odklenjen,...

Hagenuk

cena 35990sit--->hartlauer

;-) ::

hmm jaz bi kupil kaj rabljenega, tegale pa nisem našel v nobeniem oglsniku spletmem...hmmm.

mi je pa všeč ja. Bi dal 36k za telefon, če bi bil nokia al pa siemens (pač prisegam na niju). Ampak za to k ga jaz rabim se mi zdi brezveze dat 36k.

Kupojem nekaj rabljenega tak da mi nebo škoda če ga bom prgo kolegu kakih 5metrov pa bo dol pado pa crkno. Sm mel tistga siemensa k je "kao" vodoodporen pa sem ga metal pune pa vse pa ni crkno...nekaj takega rabim.

Vem da pr nobenem nebo pisalo da ga lahka mečeš pa to...zanimajo me bol izkušnje.

predlagajte še več, če pa tega le Hagenuk-a najdete kje za kakih 15k rablenega pa sem takoj za akcijo 5k+,-.

R33D3M33R ::

Če hočeš res vzdržljivi telefon potem bo zate kaka rabljena Nokia 3310. Meni je že tolikokrat padla na tla, se že tolikokrat razletela, da sploh ne štejem več. Deluje pa še vedno brezhibno in odlično. Je pa res da ni majhen, ampak vsaj veš, da imaš nekaj v žepu :)

/popravek:

Ups, se posipam s pepelom. :8) Bral sem prvi post in v njem je tudi pisalo nekaj v zvezi s fotoaparatom in potem sem očitno pisal z izklopljenimi možgani :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

;-) ::

od kod ti pa beseda fotoaparat???

tale nokia mi je orenk pretežka za v žep-ti hlače dol vleče

PS.: prvič mi je dol padla pa je bil ekran hin. pol sem pa menjal za 3330 pa je čez čas vibrator mrkno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

bigbug ::

No sej o firmi pojma nimam samo zasledil sem, da je majhen in sem zato napisal.je pa 36k v prosti prodaji!

Drugace pa jaz se nikoli nisem imel problemov z ericssoni so mi padali po tleh in se marsikaj drugega in so vedno delali.Trenutno imam z600 in je tudi ze kar nacet dela pa se vedno:D 8-O se posebaj baterija po dveh letih zdrzi se vedno najman 5 dni:D

smilyxx ::

am Sony Ericsson je pa mene glede vzdržljivosti zelo razočaral. Mam k700i pa čisto vsak ki ga poznam in ima isti telefon se pritožuje nad joystickom. Telefon nosim v žepu z denarnico pa se je v enem letu in pol ena tretjina barve odluščila. Prav tako mi telefon polni občasno, kljub temu da je priklopljen na kabel.

Tako da tudi jst iščem en mejhn vzdržjiv telefon ki mu dobr drži baterija. Kdo pozna kakšen nov model?
Save water.
drink beer.

;-) ::

men je dobr tale siemens k ga mam zaj kr vredu (SL55)



je pa res da mi baterija drži sam 2 dni.
Je pa tud res da sm zgubo en gumb ven-ko mi je na smučanju zmrzno pa je vn pado:D pa me to fullllll moti-gumb za brisat.

torej iščem drug telefon....kake ideje???

klemen22 ::

LOL kere barve je tipkovnica
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

;-) ::

kere???

sej ni tak močno osvetljen-rdeč je loool

butl

Loki ::

sl55 ne priporocam, se hitro razmaje tipkovnica.
drugace pa obstaja ena nokia, ko je tako velika kot kaksen mp3 player (recimo tisti sportni od creativa), samo ne vem, kateri model je.
I left my wallet in El Segundo

;-) ::

moj proračun namenjen novmu telefonu ne doseže cene tiste nokie k je vlka k mp3 player-nekaj čez 100k je v prosti prodaji BAJE

Lery ::

Ka pa tale samsung e810 link.:D

Lp

theD3viL- ::

Nokia 1100 - majhen, brezbarven, vibra, vse tko k 3310...sam mejhn, pa baterija doug drži. priporočam.

theD3viL- ::

Looney ::

siemens M65. Tega imam jaz. Preizkušeno dober. Meni ves čas pada po tleh in mu ni nič, ker ima ohišje ojačano s kovino. Je eden najbolj vzdržljivih mobitelov. Poleg tega je še vodotesen in baterija zdrži ene 5, 6 dni. Zraven dobiš še bikometer in cena je ZELO nizka. Je pa res, da ni ravno majhen, ne pa tudi neznansko velik.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Dr_M ::

ce hoces pocen in soliden telefon, dobis ksno rabljeno nokio 3100. je mejhna, precej vzdrzljiva (men je ze parkrat padu iz ksne police, 1-1.5m, tudi zuni na beton) baterija drzi 5-6dn, nima ksne nepotrebne navlake... razni preklopni in slide telefoni so zate neuporabni, ker se zelo hitr zjebejo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810221 (6207) zolja
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19233022 (22695) LuGi
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512577 (8746) Azrael
»

Majhni GSMčki

Oddelek: Mobilne tehnologije
433703 (2738) Avenger
»

kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
304026 (3629) NemecRok

Več podobnih tem