» »

Nod 32 <-> Bit Deffender 9 Professional Plus

Nod 32 <-> Bit Deffender 9 Professional Plus

powerGenius ::

Živjo.

Zanima me naslednje:
Po popolnem fiasku Norton Internet Security 2005 sem namestila Nod32 (Trial version 2.51 + Nod32 Fix). Ker pa sem Siolova naročnica, imam možnost uporabiti njihov varnostni paket s programom Bit Deffender 9 Professional Plus. Kaj se mi bolj splača oz. kateri je zanesljivejši, požre manj rama in je temeljitejši pri obrambi sistema? Kaj naj naredim s FW? Ali naj pustim originalnega W-XP pro? BitDeff ima zraven nekakšen FW. Koliko je zanesljiv? Ali je sodelovanje med Nod32 in BD mogoče (oba vzporedno vklopljena)?

Hvala.

Freezy ::

Jaz bi ti svetoval BitDefender ali pa McAfee. Aja, pa še to NIKOLI ne smeš imet oba vzporedno vklopljena ker bo p********.

OmegaBlue ::

Če uporabljaš "crackanega" NOD32 ti to odsvetujem in je boljše da uporabljaš bitdefender. Windows firewall je bolj bogi a bolje kot nič, recmo da je bitdeffenderjev kar ok. Nikoli pa ne poganjaj dveh antivirus programov hkrati, ker sistem postane obupno počasen.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Cokolesnik ::

Takole bomo rekli Princeska,

Norton je res sranje, kot si ugotovila. Nod32 naj bi po mnenju nekaterih (revija Monitor denimo z zadnjim testom antivirusnih orodij) zelo malo če ne že najmanj obremenil delovanje sistema med znanimi antivirusnimi programi. Sicer je zelo težko reči, kdo je najboljši in kdo na 2., 3. ali 4. mestu. Našla boš ogromno primerjav v stilu "x VS y". Tudi na slo-tech-u. Poglej tudi anti-virus-software-review.toptenreviews.com, kjer boš videla Bitdefender na 1. mestu.

Večini znancev in strank sem priporočil Bitdefender (ogromno jih ima namreč SiOL ADSL in posledično poceni rešitev za učinkovito zaščito). Nihče še ni imel težav, prav tako pa isti uporabniki še niso imeli težav z uporabo požarnega zidu v WinXP SP2 in sočasno uporabo antivirusne zaščite v Bitdefenderju brez vključenega pož. zidu.

Uporabo dveh ali več omenjenih orodij oz. dvojno, trojno in n-kratno zaščito pa vsekakor odsvetujem tudi jaz.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši antivirusni program, kateri? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11359634 (45434) d4vid
»

Najboljši plačljivi antivirus (2011)?

Oddelek: Programska oprema
305758 (4862) krneki0001
»

[fork]Antivirus okus meseca

Oddelek: Programska oprema
271972 (1972) Highlag
»

AMIS Varovalni sistem 2006

Oddelek: Programska oprema
71725 (1462) bostjanv
»

bitdefender!!!!

Oddelek: Programska oprema
81519 (1361) Freezy

Več podobnih tem