» »

digitalni števci km

digitalni števci km

ssokec ::

Zanima me kako bi na digitalnem števcu ( seat ibiza l. 1999) resetiral servisni znak, ki se prikaže na vsakih 15.000 km (IN 01) in 30.000 km (IN 02) Avto servisiram sam doma in ne vem kako bi ta napis izklopil, zasledil sem da obstajajo neke naprave za to sm stanejo okol 15 k SIT. Če kdo kaj ve o tem resetiranju oziroma je to napisano kje na internetu naj mi svetuje! Hvala!

DrSergioDJ ::

kaj pa da ga pac zapeljes na servis, pa ti ga oni resitirajo? Sej pomoje ti nardijo zastonj + ne traja vec kot par minut
...

ssokec ::

veš sem že probal to varjanto pa nočjo mi resetirat mi je tip reku da naj naslednjič delam servis pr njemu pa mi bo resetiral

undefined ::

Poišči drugega serviserja...

roscha ::

Hm, glede na to da sta Volkswagen in Seat "bratranca" mogoče deluje postopek kot za VW Polo. Evo prepisano iz navodil:

Prikaz servisnih intervalov resetirajte samo, če je števec kilometrov nastavljen na "total". Če resetirate prikaz servisnih intervalov, ko je števec kilometrov nastavljen na "trip" se lahko zbriše dnevni števec kilometrov.

-Pri vključenem kontaktu pritisnite tipko pod merilnikom hitrosti in jo držite pritisnjeno.

- Izključite kontakt in spustite tipko. Na prikazovalniku piše OEL Gumb za nastavljanje minute na digitalni uri pritiskajte tako dolgo, da se v prikazovalniku prikaže pet črtic (-----) Šele takrat je ta servis resetiran.

-S ponovnim pritiskom tipke pod merilnikom hitrosti se prikažejo druga servisna opravila, nakar jih je mogoče drugo za drugim zbrisati.

-Vključite kontakt.

Poizkusi in poročaj o rezultatih...

by!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kilometri avtomobila , hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
845310 (4488) zobnik
»

Kilometre pri avtu se z lahkoto prilagodi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19836370 (25114) shadeX
»

zakaj proizvajalci avtomobilov ne onemogočijo spreminjanje prevoženih km ?

Oddelek: Na cesti
192409 (1666) kosta
»

goljufije z prikazom prevoženih kilometrov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12639230 (34628) imagodei

Več podobnih tem