» »

iz startup-a nemorem izbrisat porgramov...

iz startup-a nemorem izbrisat porgramov...

nightbodom ::

zdaj sm pa že res čisto obupan... pregledal že cel forum, da sm našu kako vse se lahko zbriše programe iz startupa, ko sm našu sm vse probal, pa nič ne pomaga :(
Namreč rad bi ven izbrisal messengerja, nerocheck, update za javo in realplayerja pa mi takoj samo nazaj napiše... a je to kakšn virus al kaj? Sm probal z msconfig dissable-at pa pol sm tut pr MSNju od-odklukal da bi se mi ob startu zagnal.. nč ne pomaga! pri ponovnem zagonu mam na novo dodane v startup..
Kako se naj rešim tega????

jan01 ::

Kakšen mconfig...to je neuporabna stvar!
Brisati moraš iu registra npr localmachine/software/microsoft/windows/currentversion/run!

Drugače pa imaš veliko programov. Lahko poskupiš tega brezplačnega(dober in preprost!) winstartup
Bolj obzežen(in za neiskušune tudi bolj zahteven) autoruns

nightbodom ::

Sej sm ga!!! :( tut v winstartup sm od-odkljukal prvega, sm od-odklukal drugega pa mi je prvega napisalo nazaj!.. norim zravn:( k mi ni jasno... a je mogoc kje kaksna skripta k mi to pocne al kaj??

jan01 ::

Ugasni system restore in poskusi še enkrat...
mogoče s autoruns(briše le iz zavihka logon, pa še to le iz HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run(ki jih poznaš nerocheck, messenger)


Če hočeš pa sigurno varianto brez poskušanj, pa pojdi v safe mode in nato start->run_> regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Runin iz tukaj briši(spet samo znane stvari, a NE npr zagona antivirusnega programa,...
Lahko greš tja v register že zdaj in napišeš(printscr) kaj je pod run, pa ti lahko svetujem, kaj lahko brez problemov odstraniš....

nightbodom ::

Še to se mi zdi čudno... v MSNju odkljukam da se mi zažene ob startupu, izklopim program in ga ponovno vklopim in mam spet obkljukano! To mene en zejbava! sploh nevem a se naj smejim al jočem!

Oxford ::

Jaz si vedno pomagam s SpyBot-om med drugim ima eno orodje za kontrolo nad zagonom programov ob Startup-u. Poleg tega pa je še precej uporaben za odstranjevanje računalniške zalege.

nightbodom ::

sm šou v safe mode, zbrisal tako kot piše, ponovno resetiram in glej ga zlomka so spet notr napisani....

Še kakšna opcija? :) drgač ga bom skoz okno vrgu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enkratni zagon programa

Oddelek: Programiranje
51110 (1025) Mercier
»

Ne morem ugasnt računalnika- Ni Shutdown - a , manjka Run, Log off, TM je disablan. S

Oddelek: Pomoč in nasveti
61380 (1299) cortez
»

Pi zagonu rač. imam že 600MB zasedenega rama kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51116 (948) Mr.B
»

Virus!

Oddelek: Pomoč in nasveti
181239 (1022) kuglvinkl
»

Kje je startup v win2k, pa ne tisti običajni

Oddelek: Programska oprema
101305 (1138) YouR MaMa

Več podobnih tem