» »

Problem v kateri od komponent

Problem v kateri od komponent

iztok4 ::

Verjetno bo kdo vedel v čem je problem in sicer gre za winxp sp2, ko prižgem comp. In začne loadad win. Se ustavi (zašteka) vedno pred tistim napisom "welcome", pokaže se črn ekran in dela samo miška (naprej ne loada, če bi, bi bila verjetno grafična, ker ne prikaže slike)
potem ročno resetiram in po prvem ali drugem reset. Pride normalno v win. (prvič pa obvezno zašteka), menjal sem graf. Driver in ni razlike, bitdefender ne najde nič (dvomim da je virus)
torej jaz sumim da katera od komponent ne dela pravilno (grafična ali plata,... )
če se komu kaj sanja naj prosim napiše
lp

pviran3 ::

Poskusi format c: preden menjaš komponente. Mogoče je software problem

Če pa je hardware, so lahko kaki kondenzatorji napihnjeni na plati, pa resetiraj bios in poglej za kake sumljive nastavitve(podpora za USB miško itd...)

genegene ::

formatiri particijo in se enkrat naloz winse-to je pomoje vzrok. pol pa sporoc ce je gut

iztok4 ::

sformatiru sem ga že dvakrat (2različna xp-ja), naložu vse driverje itd, ampak je še zmer isto (fora je v tem, da ko je enkrat comp. prižgan ni nobenih problemov, ko ga pa ugasnem in pustim cca.pol dneva ugasnjenga pa nastopi zgoraj omenjeni problem) tko da je verjetno res kaj na plati ali pa bios al mogoče grafična ne vem, ne sanja se mi :\

genegene ::

pomoje plata ni, ker ce ne ne bi do tuki prsu, loh bi bil disk ampakto bi verjetno ze ti vidu, tko da je verjetno grafa. A si jo probu fizicno ocistit in prevert ce je dobr zataknjena v plato. A loh poves svoje specifikacije? So ti prej delal winsi cist normalno?

iztok4 ::

tut grafično sem že očistu (spihu), še enkrat priklopu, nove driverje ampak ni nič bolš, bom probal še z kako drugo grafično, če ne bo prej crknlo vse skup
zdaj se že dostkrat, ko prižgem comp. pojavlja tist modri ekran, ki piše da je bila napaka, pa če je to prvič naj resetiram,...
ampak na koncu se prej k slej vda in pride v wins-e (vprašanje pa kolk časa še...)
ja prej so winsi delal čst normalno, nobenih problemov, pred cca. mesecem se je pa to začel pojavljat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iztok4 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem mi obstoji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513572 (2998) DT232
»

comp se noče butat

Oddelek: Pomoč in nasveti
12945 (742) pickle_rick
»

Nova 8800gt, računalnik se ne zazene

Oddelek: Strojna oprema
261000 (1000) MarkoMan
»

CMOS cheksum error Defaults loaded

Oddelek: Strojna oprema
141595 (1388) Duhec
»

Zagon računalnika - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
171130 (1004) Matey_kp

Več podobnih tem