» »

Grafični problem...

Grafični problem...

mprox ::

Lp. imam nek problem z grafiko katera mi povzroča tole: http://img515.imageshack.us/my.php?imag...
moja grafična kartica je Gigabyte 6600 256mb z pasivnim hlajenjem Zalman, vendar ne se mi ne zdi da bi se grafična pregrevala. poskusil sem zamenjati driverje za grafično, nekaj za matično in problem še vedno obstaja...torej če kdo ve še kakšen nasvet naj mi ga pove ;)
hvala

mtosev ::

To samo v COD alu tudi drugje?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mprox ::

tudi drugje tudi...

mtosev ::

Potem se grafa pregreva al je v okvari.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

muzičar ::

A si jo kaj navijal? Imaš najnovejše driverje?

mprox ::

hmm nisem je navijal...edino kar sem delal je bilo tisto z v-tunerjem,ko sem imel se prejšno plato. potem pa zaradi ramov ki sem jih nadgradil comp ni stabilno delal in sem ga moral nesti na popravilo, kjer so mi menjali plato(MSI 648 Max-v). nakar sem čez nekaj časa ugotovil da se dogaja tole...na popravilo ga ne bi rad seveda nazaj nosil ;)

Scorpia ::

Točno te težave sem imel tudi jaz. Lahko uporabiš iskanje.
Po moje maš nvidia zdej kater model pa ne vem. Upam da ti tudi ne 6600. Grafična pa 100% ni okvari in se tudi ne pregreva.
Stvar je v tem da pri men driverji se niso hoteli pravilno inštalirat in se je to pojavljalo. Jaz sem sicer naredil da sem posodobil bios na matični, pa spet driverje gor dal in me od takrat ne zajebava.

Tko je bilo pri men

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

mprox ::

lol ugani kaj... imam nvidia geforce gigabyte 6600 :D samo BIOS pa res ne bi rad posodabljal ker mi je prijatelj svetoval da lahk povzrocim skodo...Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mprox ()

muzičar ::

Če delaš po navodilih ne norš nč falit. Samo previdno in lepo počasi. Je pa res da če za j. potem gre garancija in si u rit.

Scorpia ::

100% je napaka v driverjih, tko da bi tuki iskal vzrok. Baje da se nočejo pravilno inštalirat itd... Raje bi pisal proizvajalcu da vidš zakaj se točen gre, ker mislim da nisva edina.

mprox ::

ne morem verjeti ampak nekako upam da sem odpravil problem saj nisem opazil kakšnih napak pri CoD-u...naredil pa sem tole:
(odstranil kljukico) :\
EDIT:dela bolje a manjše napake so še

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mprox ()

a.speen ::

Jest mam cist iste probleme pri igricah. Imam pa graficno ATI Radeon 9600, k je bla pa neki pokvarjena, pa jo je poj en popravu. Baje ena bla sam ena zicka pretrgana.
Kaksni novi nasveti prosm!?
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

7600 GS samo 8k v 3dmarku 2003 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
674988 (3432) GrimReaper
»

Racunalnik mi dela navpicne crtem ??? Kaj takega se nisn vido.

Oddelek: Pomoč in nasveti
6999 (790) bobbycek
»

Cod 2 problem pri grafiki

Oddelek: Igre
281379 (1116) Marc`
»

rabim pomoc celeron 733@916Mhz

Oddelek: Navijanje
181647 (1422) mtosev
»

PIII multiplier

Oddelek: Navijanje
11975 (891) HyperGL

Več podobnih tem