» »

uvoz na dvorišče

uvoz na dvorišče

arjad ::

Pozdravljeni !
Ali mogoče ima kdo informacijo o ceni m2 uvoza na dvorišče ( makadam ) v vasi pri Ljubljani. Uvoz je namreč s ceste delno preko sosednje parcele in bi jaz to odkupil. Gre se za cca. 2 m2.
Hvala.

Alec999 ::

Se mi zdi da je cena bol odvisna od soseda, ki jo bo postavil. Za primerjavo pa lahko uzameš tele podatke povprečna cena zazidljive parcele v Ljubljani je 250€/m2 v okolici pa 100€/m2. Najvišja cena k sem jo videl v Ljubljani je bila 400€/m2, najnižja pa 75€.

Tko da 500€ oz. 100-120 prešernov za 2 m2 se mi zdi kr sprejemljivo. Seveda je vse odvisno od dobrih odnosov s sosedom in tvojih pogajalskih sposobnosti, mogoče ti dovoz proda že za 150€ ali manj.

arjad ::

Saj ne gre za zazidljivo zemljišče, ampak kvečjemu za funkcionalno zemljišče.

Vikking ::

Cena je odvisna od lokacije. Vprašaj kakšno nepremičninsko hišo po ceni m2 zemljišča v tvoji vasi.

;-) ::

če ste pa že vozli kakih 16 let po njej vam pa itaq pripada uvoz-men se zdi da je meja 16 let

Alec999 ::

arjad >> se zavedam da to ni zazidljivo samo je vprašanje če se tega zaveda tudi tvoj sosed. Ponavad se še sorodnik/prijatelj/znanec noče zavedat take stvari in ti postavi najvišjo ceno. :D Cene nezazidljive parcele travnika, pašnika, gozda so pa zelo zelo majhne sicer za Ljubljano nevem samo na primorskem dobiš travnik/pašnik po 1€ gozd pa po 2€ za 1 m2 :D mal poglej oglase pa boš videl kakšne so cene. Najbol realno ceno pa na koncu vedno pove uradni cenilec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mobilne hiške - zakonodaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8748194 (31092) liberluminus
»

Zanemarjeno sosednje zemljišče in njega urejanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508817 (6727) Okapi
»

Stroški življenja v hiši (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13520370 (16097) energetik
»

Iz travnika v parcelo. Cena

Oddelek: Loža
1511159 (10511) gzibret
»

Kako država gradi stanovanja

Oddelek: Problemi človeštva
262672 (1933) tstih

Več podobnih tem