» »

SWF to Gif

SWF to Gif

ManyMan ::

Pozdravljeni,

Mene pa zanima če obstaja kakšen prhram k SWf datoteko spremeni v GIF

Poletnik ::

S Flashom si poiskuso?
http://www.norestrani.com

ManyMan ::

mah ne gre sa flashom jst vem prav obstaja ta program sm se ne morm spomnit ker je, google pa ga ne najde

#000000 ::

Ja sej če si avtor tega swf-ja ti to tak ne bo problem. Jest ne vem kak si to predstavljate, spizdiš nek swf mal spremeniš ter objaviš kao svoje delo, al kako si ti to mislu ?? Nehi ga srat, če pa že delaš to, se prej mal izobrazi ipd. Sej skb tud niso trije amaterčki oropal. To je podobno. LP

ManyMan ::

Počasi fant to je moje delo, in gif rabm le zaradi foruma da dam v podpis nič druzga

Tody ::

Potem maš pa EXPORT in tam ne daš SWF in daš .GIF če ne pa CLICK HERE YOU LASY BAS**

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

#000000 ::

Počasi fant ha ha, zdej ne vem a naj ti verjamem ali ne ?? Nagibam se proti ne. BTW če si avtor nekega swf/fla fajla in ne znaš iz tega dobit GIF-a potem, ali ti slabo poznaš program (torej si len) ker se ti ne da niti v help pogledat. 2 ker programa še nisi zaobvladal v celoti, je verjetno temu primeren tudi izdelek. Jest ti predlagam, preberi help, in ko ugotoviš kako in kaj, takrat probaj narest ta tvoj gif. LP

Če zdaj nisi zašteku pol ti ni pomoči. LP

ManyMan ::

mah ni delo ne vem kaj, pomoči pa tut nism bral kar je res, sm ne moreš kr rečt da sm ukradel to tut ni lpo veš

#000000 ::

Ja vem da ni lepo, sam kaj naj si druzga mislim, si avtor in rabiš konverter iz swf v gif, ponavad ga ne rabiš če si avtor, ker to narediš v 3 sekundah seveda če maš fla file. Gre pa še vsaj na 3 načine če ne celo več. Samo tolk za info. LP

aja btw. ponavad je gif za ogromno KB ali celo MB večji od swf-ja če pa poleg AS pa si itak pregoru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

nagec ::

#000000 mislm da nimaš prav ko ga takoj napizdiš. js sm tud začetnik v flashu pa dostkrat vprašam kaj kar verjetno piše v HELP. včasih delam po postopku ki je naveden v HELP pa mi vseeno ne dela tako da vprašam za nasvet na forumu. če bi že tko razmišlal pol sploh brezveze da kdo kaj sprašuje saj ima vsak dostop do HELP direktorija in knjižnice.
naked is nature

maxsis ::

ja ne vem če ste rešili problem? meni je uspelo saj sem našel en takšen program :)) ki obvlada to zadevo kar se tiče pretvordbe iz swf v gif.

Ja res sem moral vprašati strička "googla"

Mogoče bo pa prišlo komu prav!

http://www.gold-software.com/MagicSwf2G...

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaščitit strani

Oddelek: Izdelava spletišč
8711 (711) HardFu
»

Izdelovanje bannerjev- s katerim programom?

Oddelek: Izdelava spletišč
213851 (3401) CaqKa
»

Shranitev...

Oddelek: Pomoč in nasveti
7942 (873) #000000
»

SWF v GIF

Oddelek: Izdelava spletišč
151114 (960) Xgroznik
»

Predelava že naretega flasha

Oddelek: Izdelava spletišč
91219 (1048) lambda

Več podobnih tem