» »

Kateri router za T-2

Kateri router za T-2

opajec ::

Kaj kupiti - router, da bo zmogel vse prenose pri T-2 : 3xTV in NET (torrenti,...)... :\

OldSkul ::

Ja router mora bit zmožen čim večga prenosa skozi WAN port. Recimo Linksys WRT54G V.2 ima tam nekej čez 20Mbit prepustnost.

jan01 ::

Mislim da bo ASUS WL-500G Premium odličen(300MHz procesor, 8MB flasha, 32 rama, 2x usb2)
Dobiš ga pa:
- in-put
- nakupi.net
.... poglej kaj še najde najdi.si

billy ::

Jaz imam enega od MSI, poceni sranje 15k je samo prišel.

Pa cele dneve laufa torrent na 10/2 paketu, pa se še niti enkrat ni obesil.

TRIROG ::

Ej TV itaq ne furas preko routerja ... tko da je vseeno ... pa telefona tut ne ... to gre vse preko VOODa

router bo samo za LAN skrbeu ...

opajec ::

Furam, furam TV preko routerja, da mi ni potrebno met 2 mrežnih...

just_a_cook ::

Dlink 804 HV. Dela super, je malo mocnejsi firewall, omogoca VPN...
==================
Just a cook

goba ::

Linksys je zakon!

jan01 ::

Še enkrat ti predlagam zgoraj omenjenega asusa. Sicer firmware kot npr dd-wrt uradno zaenkrat še ne podpira, a to se bo zagotovo spremenilo!
Aja dd-wrt firmware ima kup stvari, izkoristek večjega flasha pa bo siggurno dodal še kaj.
Feature List za dd-wrt.
Lahko uzameš tudi kakega buffala, recimo WHR G54S ali paWHR-HP-G54S....

opajec ::

Ne rabim wireless routerja, ampak navadnega dobrega,ki bo prepuščal maksimalno prometa. Wireless imam Ruckusa 2900 in 2501. Gledal pa sem tudi Linksysa BEFSR41 al 81.

jan01 ::

opajec ni fora žični ali brezžični. Kot uporabnik hitre povezave hočeš najbrž brez preblema torrentat...
Npr tisti linksys befsr41 spada med za torrent/mulo zanič routerje!
Itak je originalni firmware na asusu/linksysu/buffalo/...in podobni/ gor le, da lahko drugega daš:D

OldSkul ::

Mah ta lista ni realna. Moj WRT54G dela pa če mam mulu in utorrent obenem prižgan. Thibor firmware je pa itq najboljše kar si lahko poželiš. Hiter in vsebuje ravno prav funkcij.

opajec ::

@jan01
Kaka pa je razlika potem med DLINK804 in Linksys BEFRS81in Buffalom?

jan01 ::

sadarj79 wrt54g tidela normalno, ker si dal thiborjev firmware gor(oz še kak alternativen)!

OldSkul ::

Ja seveda. To bi mogu vsak dat. Stock firmwareji so itq bedni povsod.

opajec ::

a potem če jaz dam ta firmware gor na Levelone Wbr 3403 bo tud delalo boljše ali ne?

OldSkul ::

Ne, to je samo za WRT54G routerje.

opajec ::

OK, hvala! A na onega BWFRS41 ali 81 pa se da gor dat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opajec ()

jan01 ::

Poglej recimo tukaj kateri routerji imajo neuradno podporo.
Ali pa recimo za katere routerje je dd-wrt firmware.
Tukaj je še ena tema kjer sem danes ravno na tem forumu pisal o routerjih...
****************************************************************************************************************************************************

Opajec, zakaj "težiš"(mišljeno v nežaljivem pomenu!) s tem(i) linksysi? Zaradi mene kar vzami kar hočeš, potem pa ni treba po forumu spraševat, zakaj tebi recimo µtorrent/mula počas vleče, router se zmrzuje...."

opajec ::

@jan01
Saj ne težim, samo se mi zdi, da jih je več (linksys), nekako bolj jih "raja" uporablja kot DLinke. Zato sem tudi prosil za obrazložitev Dlink proti linksysu nekaj postov gor.

rapvirus ::

mene pa zanima kolk racunalnikov lahko se žično povezes na asus al pa buffalo ruterja. modela k sta bla ze prej omenjena


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys_WRT54GL in T2_pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
72817 (2817) PARTyZAN
»

kter Wi-Fi kupt

Oddelek: Kaj kupiti
433483 (2248) trnvpeti
»

Nakup brezžičnega routerja

Oddelek: Omrežja in internet
283724 (3053) opajec
»

linksys

Oddelek: Omrežja in internet
91573 (1341) OldSkul
»

Router(Cenovno ugoden za funkcije ki jih ima)

Oddelek: Omrežja in internet
61495 (1362) jan01

Več podobnih tem