» »

Most wanted mi šteka

Most wanted mi šteka

klajmber ::

Pozdravljeni, imam problem... Igra nfs most wanted mi konstantno malo po malo šteka. Imam procesor 2500athlon, 512ram, geforce6600gt 128mb. Sistem sem na novo naložil ampak vseeno šteka, probal sem tudi z nvidia omega driveri ampak problem ostaja(probal sem več driverov). Šteka mi enako če imama ali pa nimam zraven še prižgan kaki program. Se vnaprej zahvaljujem za pomoč.

dadooo ::

imaš normalne sistemske zahteve, Tu in Tu malo poglej:D ..

opeter ::

Na kakšni ločljivosti pa sploh igraš???
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

zipp000 ::

pomoje maš ti grafiko navito do konca ;)

je pa res, da nekoliko šteka tudi samo, ker je grafični motor dokaj škart, vendar se še vedno da igrati nemoteno.

pavka ::

Grafa ni dovolj zmogljiva da bi ti igra delovala tekoče.Tudi na moji x800GTOU2 včasih že malenkost zašteka.
Več glav več ve!!!

Camalotz ::

Včasih je treba resolucijo zmanjšat al pa kak detajl...
Da bi bila grafa prešvoh pa močno dvomim, jaz sem jo igral na FX5200, ki je za ene 4 razrede slabša...

zee ::

rama je premalo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

RC14 ::

Rama je absolutno premalo, 1GB je nuja, pa tudi grafika mora biti hitrejša za lepše oz bolj tekoče igranje.
Ta igra je itak zelo požrešna in jaz na GTO2@850XT in 1GB rama ne občutim tiste prave hitrosti v igri in moram delati kompromis z nastavitvami da dosežem igralnih +50 FPS-jev . Takšna igra bi morala dobesedno letet, tk pa ni tistega pravega občutka hitrosti, v NF3 sem komaj dohajal dogajanje na stezi, tukaj pa .....:\



Lp

zee ::

na moji GTO2@850XT z 2x 1GB rama in X2 4200+ zadeva leti na maximalnih detajlih in ločljivosti 1280x1024 (več ne podpira LCD monitor).
:D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Dr_M ::

tole smo ze v eni drugi temi obdelal.

lahko mas superduperextrahyper masino, pa ti bo stekal, lohk mas pa ksno dokaj staro masino pa bo ql delal, negelede na graficne nastavitve.

al ti dela dobr, al pa ne, ne glede na masino.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

klajmber ::

Hvala vsem za obrazložitve in odgovore... Probal sem z manjšo resolucijo tudi ampak se stvar ne spremeni :\ Čudno mi je kar pravite glede prešvohne grafične, kolega ima slabšo grafo , sicer atijevo pa še ventilator mu povrh ne dela =) pa mu laufa normalno, je pa res da ima 1gb rama =) . No , še 1x hvala vsem. LP

zee ::

dokupi še 512MB rama pa bo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Vesoljc ::

se tolk mocna grafa in cpu ti ne pomagata, ce trpi memory subsystem. kwa bosta racunala, ce disk in ram moreta dovolj hitro dostavljat paketkov...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

;-) ::

Men sicer dela tud na sekundarni mašini z 512 rama, sam je pa res da morš z ramom pol fulfulful šparat!

če maš pa 1GB rama not pa ti dela BP,.

bolš da maš več rama,hitrejši disk,dober proc. pa slabšo grafo-si prikrajšan le za kvaliteto slike, če je pa obratno se ti pa slika pač zatika.

512 rama še zravn pa bo!

SaXsIm ::

kakšne mate... Malo popucaj sistem, ker dvomim da je premalo rama. Če pa že, pa malo zmanjšaj učinke. Meni igra normalno dela na 800x600, pa mam AthlonXP 2200+, r9200, 512mb DDR
SaXsIm

muzičar ::

Poglej za spyware in adware, ker to je tista navlaka ki moti disk da bi se posvečal igri.

mtjz33 ::

Če igraš igre, potem je nujno, da dokupiš še 512 RAM-a. Sploh če češ igrati nove igre. 1GB RAM-a je pač danes minimum, za igranje iger.

muzičar ::

Meni je MW gladko letel z 512MB (2x256 DC) in FX5700 128MB na 800x600 in z nekaterimi funkcijami znižanimi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem hd sata2

Oddelek: Strojna oprema
111221 (1034) rawwer
»

The Godfather (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9010188 (5706) Mavrik

The godfather problem

Oddelek: Igre
131267 (1105) Mavrik
»

Miš in tipkovnica zmrzneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
191209 (992) Gionni
»

CSI Game ---> tehnični problem

Oddelek: Igre
51322 (1179) Timmah

Več podobnih tem