» »

CSI Game ---> tehnični problem

CSI Game ---> tehnični problem

Maron-Chan ::

To igrico (osnovno, ne Dark Motives ali Miami) mam že kar nekaj časa, pa še vedno nisem ugotovila, kako odpraviti ta problem.

Ko zaženem igrico, gre še vse normalno, tudi, ko zaženem primer, še ni nobenih težav. A potem se začne. Ne vidim:

- opisov (orodij, dokazov, osumljencev, žrtev)
- podnapisov (pogovora)

Namesto tega (namesto črk) se mi prikažejo samo belo obrobljeni kvadratki, kot da ta pisava ne bi bila na voljo (kot se naprimer v Wordu pokaže, če izbereš kako pisavo, ki ne podpira šumnikov, pa se ti namesto šumnika pokaže samo belo obrobljen kvadratek). Najprej sem mislila, da je kaj narobe z gonilniki, ampak sem ugotovila, da to ni mogoče, ker imam tudi igrici Dark Motives in Miami, ki sta (kolikor sem pogledala) izšli kasneje, saj je tam bolj izostrena grafika in tam mi vse, vključno s podnapisi in napisi dela BREZHIBNO.Starejša igrica pa ja ne more imeti večjih zahtev, kot pa njej podobna novejša! Moj računalnik izpolnjuje minimalne zahteve navadne igrice CSI in na ovitku igre (slike iz igrice so tudi gor) vidim, da bi morala pisava (pondapisi, itd.) delati normalno. Kaj bi lahko bilo narobe? Sem že pogledala po več mednarodnih straneh za to igrico, pa odgovora nisem našla.
Tears of sadness and fear in my eyes are real ...

blblb ::

Start > Settings > Control Panel, tukaj izberes Regional and Language Options in nastavis vse na English.

Mogoce ni treba dati vseh na English ampak takrat nisem imel casa testirati.

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

Maron-Chan ::

Bom poskusila. Potem povem, če je šlo.
Tears of sadness and fear in my eyes are real ...

Good Guy ::

vse daš na eng in dela!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

capra_ibex ::

zivjo!

js sm nardila to kar ste napisal (settings-control panel-regional settings-english), pa mi vseen ne dela! prosm, nej mi kdo pomaga. hvala!

n.

Timmah ::

preberi in downloadaj patch pa veliko uzitkov pri igranju :)
donde esta francesca


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test jabolčnih novotarij

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
343909 (2493) darkolord
»

CSI problem

Oddelek: Igre
91355 (1236) Good Guy
»

mirc - ne delajo šumniki!?

Oddelek: Programska oprema
61443 (1374) pivmik
»

Crime Scene Investigation

Oddelek: Igre
101086 (806) Freelancer
»

Windows 2000 HELP

Oddelek: Pomoč in nasveti
121031 (912) Ashrack

Več podobnih tem