» »

nakup dlančnika

nakup dlančnika

CAT ::

Pozdravljeni forumci. Jaz imam le eno vprašanje za vas. Kateri dlančnik mi priporočate?Seveda v mejah normale z ceno :8). Malo sem pogledala tudi rabljene, kakšno mnenje imate glede tega?
Malo gledam pa jih je kar veliko in me bi zanimalo vaše mnenje. Poznan mi je HP saj sem ga imela v roki in mi je bil všeč tako funkcionalno kot oblikovno. :D

Thanx
Lp
CAT
  • spremenila: CAT ()

boštjan ::

in koliko je zate v mejah normale?pa seveda povej kaj naj bi tvoj dlančnik podpiral?od brezžične povezljivosti(WiFi,BT,IR),do razširitvenih mest in seveda namen uporabe dlančnika. Zgolj zabava ali delo?
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Microsoft ::

Sicer nimam tega dlancnika, ceprav prav resno gledam, da bi ga mel, a vseeno. Fujitsu/Siemens Loox 720. owned


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

CAT ::

hej moj dlancnik hm naj bi bil taksen da se lahko preko telefona poveze na net..tisto malo kolko je potrebno...tud ne bi bilo slabo da ima BT in podobno..mišljen je seveda bolj za delo in podatke ki so včasih potrebni. Cena za nove vem da je kar lepa cena, kot receno me pa tud zanimajo rabljeni a po moznosti se z garancijo. A kot prvo bi rada vedla katere se sploh splaca pogledat od proizvajalcel. Pol pa vse ostalo. Mislim da je to zdaj vse zaenkrat.

Lp;)
Lp
CAT

CAT ::

Brskala sem spet malo po netu in bi me tud še zanimalo kakšne možnosti povezave gsm in dlančnik na net so. Seveda brez nekih kablov je zaželjeno. Ker ne vem kako je to bi prosla nekoga, ki se spozna da mi malo razloži :8)
Lp
CAT

Volk| ::

Mene tudi to zanima!
Kaj pa povezava WI-FI?
Kaki dlančnik bi te moral biti?

boštjan ::

evo tule kako z dlančnikom skozi GSM na net. Za WI-FI pa mora dlančnik met integrirano mrežno kartico,ampak to je povezava,kjer maš WiFi točke,v svetu maš to na raznih postajališčih in nakupovalnih centrih
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Melanholija ::

Volk| ::

Kaj pa pravite na tole?
Meni se zdi ta kar ok.

CAT ::

:D pol pa kar ti srci prevzemi temo :8) jaz še samo iščem8-)
Lp
CAT

grex ::

jst bi vzel enega z velikim, lepim zaslonom visoke ločljivosti, če ne se ti ga ne da uporabljat. Vse ostale stvari (povezava z internetom preko telefona pa wifi pa to) majo pa itak vsi).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomtom ali Garmin?

Oddelek: Kaj kupiti
104973 (4788) OldSkul
»

kateri dlančnik bi bil pravi zame

Oddelek: Kaj kupiti
61171 (1012) Calligulla
»

Kateri rabljeni dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
71021 (1021) gregan
»

Kje kupiti nosilec za dlančnik?

Oddelek: Kaj kupiti
81864 (1384) Ursus
»

Dlančnik z GPS, kako do karte?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51789 (1712) Dr_M

Več podobnih tem