» »

A kir špila FIFA 2001?

A kir špila FIFA 2001?

Muflon1 ::

A špila kir fifo 2001 da bi z njim igral mal tule stare mačke v fifah obračam pa me zanima če je kir res dober da bi kako tekmo udarl>:D

Tomi ::

Igram jo že, samo nisem najbolj uspešen.. Pa še preveč časa nimam, če ne, bi pa lahko poskusil, kako dober si/sem..
metrodusa.blogspot.com

Elemen_T ::

Jes igram Fifa 99...rock :)

MRB0rYS ::

Je bolš NBA 2000 k drgač rad špilam basket
b0rys

Muflon1 ::

super sej NBA 2000 tud igram:))

Muflon1 ::

By the Way come to:
www.geocities.com/bizi10/

YiMMi ::

Em..spilam fifo(The best game of the world ni kaj....Prek neta se nisem niti probal..nevem kak je sprenosi al kaj zatika....ker pol je brezveze ...>:Ddaj
mi javit na e-mail...pa se lahko zmenima...

pikasti ::

Uff, jst sm fanatik za Fifo 2001
Še vse od izdaje 97 dalje.

Ti samo reci kdaj in kje ...

Baj d uej: mi smo probali zadnjič v mreži v štirih in se nismo mogli ustavit igrat.
Super stvar en proti drugmu, sam približno enako močne ekipe treba uzet, čene nimaš šans proti boljšemu ...

yjj ::

Potolčem vas po čez in podolž. V f2k1 sem nepremagljiv

Janus ::

fifa 2001 sux, pogledi spljoh niso dobri , osnovni pogled je preblizu ostali pa sux

rookie ::

Ah beda.No one lives forever zako. :) :\:D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Tzar ::

Dost razturam te Fife ze od zacetka.Zanc sem enga kolega k je tud dost dobr,tko sprovociral in zmagval da je Gamepad polomu :)
Tko da ce si kdo drzne naj se kr javi, he,he :D
Življenje je lepo!

ABX ::

Fifa xxxx ni vredna praznega cd-ja
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tzar ::

Je je bol kokr pa NHL ali pa NBA.Zakaj?
Pri NHL so se huj fore,na WorldClass je ful tezko dat gol,prakticno nemogoce.V 2000 sem pogruntal foro in zmagoval z nevrjetnimi rezutlati.
NBA pa je bl odvisn od zegna kokr pa znanja.Mal s turbom laufas pa vrzes in ce zadanes kul,ce ne pa je.. ga.
Pr fifi pa moras mal sposobnosti pokazat in pa seveda precej domiselnosti (ce igras proti komu in ne komp) zato ker ne gre vse tolk hitr kokr pr ostalidveh
Življenje je lepo!

ABX ::

Ker če bi probal ISS footbal(Konami) na PSX bi se zjokal kolko FIFA xxxx zaostaja. Nekaj tazga kot Slovenska in Italijanska nogometna liga.

Pred kratkim sem si presnel fifo2001 in upal da bo kaj novega. Igral sem 20 sec prvega polčasa, dal gol in jo zbrisal iz računalnika.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fifo ne morem igrat več kot na 640x480!

Oddelek: Igre
8878 (759) Tiger
»

EA SPORTS (NATEGA??!)

Oddelek: Igre
412001 (1635) Evil|One
»

NBA2001

Oddelek: Igre
271134 (873) darkdisk
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574128 (3319) McWolf
»

NBA LIVE 2001

Oddelek: Igre
9931 (822) zetko

Več podobnih tem