» »

EA SPORTS (NATEGA??!)

EA SPORTS (NATEGA??!)

abcde7 ::

Nba 2000 je bila zelo dobra igra, kar ne bi rekel za fifo 2000, to leto pa je fifa 2001 zelo dobra in je nba 2001 slabša od svoje predhodnice.

A kdo ve zakaj-> podobno je tudi pri NHL-u, a je mogoče, da bi bila večja prodaja ( kupec misli: lansko leto dobro, mogoče bo tudi drugo leto)!


Hvala



LP RoBo






<
  • spremenil: abcde7 ()

SpiDEr8 ::

Hm če pogledam tele vrste špilov mi ni noben dobr ke ne maram teh športov itd. razn DSJ!!!:D Špili UT vedno veš kaj boš dobu Sej je podobno pri Q3 (vsak je bil bolši) Sam UT je še zmer zakon!!!

abcde7 ::

No sej če bi kdo kej napisov tud ne bi blo slab... Boste zvezdice dobil ( morebiti) !!!:P:P8-O:D

abcde7 ::

A vas igre EA sportsa ne zanimajo???8-O8-O:O|O8-O

BlackHole ::

Samo nategovanje, pika

freejack ::

Joj,.. Ne gre se toliko za to, da bi igra, recimo fifa 01 boljša bla od 00, in tut ne da bi nba 01 bla slabša od 00 , itd. Gre preprosto za ekperimentiranje razvijalcev iger. Ti eksperimenti oz. izboljšave naj bi vse bile boljše od predhodnic, vendar je tu še človeški faktor, ipd. Na kratko; kar se v teoriji obnese, še ne pomeni, da se obnese tudi v praksi in to napako nekateri razvijalci iger delajo. Ne gledajo na to kak vpliv bo nek parameter mel, ampak samo na to kaj lahko z njim pridobijo. Včasih se izkaže, da se nam stvar zdi še bolj butasta od predhodnice.

Primer; AMD K6-3;..teoretično bi mogo bit totaln zakon pred x časa,..zarad XXL cacha, sam stvar v praksi ni šla,..

V glavnem,.. jst od iger pričakujem toliko kolkr za njih plačam,.. NČ :P

blue96 ::

dej robo, prosim malo manj smeskov, jaz sem jih tudi vcasih bombardiral, ampak to gre ljudem na zivce. sori, ce te zalim, ampak tako je.;(

pa ea sports nas res malo zajebava, saj vsi veste, kaj bi omenjal?!;(;((
.

darkdisk ::

meni je od vseh ea iger najbolsa nba98 in nhl1999 pa 2000 Drugu pa je za en shit

blue96 ::

boljšo maš grafiko, boljše se zdijo novejse verzije (2001)...

ce ni tko, pol pa jest ne vem.:\
.

tomi77 ::

FIFA 2001 me je zelo razočarala!! Igra proti računalniku je predvidljiva, favli so neverjetno smešni, in manjka mi nekaj klubov, ki bi si sigurno zaslužili bit v igri! Grafika pa je sigurno slabša kot tista ki smo jo vidli v EURO različici!! EA SPORTS nas zaenkrat vleče za nos kajti imajo sigurno dosti rezerve. Pač se moramo sprijaznit da morajo vsako leto izdati novo različico (2002, 2003, 2004,...). Kaj ne bi kr izdali FIFO 3003 pa bi bil mir za neki časa!!:D

abcde7 ::

To se pa nebi mogu bolj strinjat... Dej mi jim damo mir za 3 leta pa nej nardijo resss špica igro!

Sej veste vsako leto morjo služit... ;);(

Lunik ::

Jest špilam EA-jeve simulacije fuzbala od World Cupa 98 naprej. Moram rečt, da mi je vsaka do zdaj bla boljša (razen euro 2000, ker je imel povsem bedno grafiko), čeprav mislim, da se izboljšujejo vedno bolj počasi. Je pa res, da če vsako leto daš 10k za fifo, je to preveč. Tudi če jo igraš do naslednje verzije. Moram priznat, da je Fifa 2001 prva, ki sem se je naveličal prej kot v enem letu (razen Eura, ki ga nisem igral). Pomoje bi EA moral za uporabnike ki so kupili prejšnje verzije nuditi en popust (rečmo 4 leta igranja fife = 40000!!!). Priznam da nisem kupil niti enega originala. Lani ob tem času sem si rekel. Fifo 2001 bom pa kupil original. Ja šur. ko je prišla ven, sem videl ceno 14k al kokr je že bla, pa sem si rekel, za jurja dobim glih tako, navodil itaq ne rabm k obvladam...

Ja, na en način to je nateg.

LojzePek ::

Pri EA vsako leto full dajo na grafiko in malenkosti. Fifa se mi zdi, da ima ze vsa ta leta ko izhaja zelo podobno igralnost. Napiflani goli, nerodni soigralci(ko ji upravlja CPU) ... Po mojem nebi smeli vsako leto nove verzije prodajati po polni ceni (to je popoln nateg folka). Zato imam original samo Fifo98. Tulk enostavnih napak, ki se jih da trivialno odpravit se prenašajo iz vsake stare Fife naprej. Bolano.

Lunik ::

Ja je res to kar praviš. Samo se mi zdi, da se je igranost v Fifa 2001 malce popravila. Vsaj šprint je boljši, pa šut na gol.

Nemelk ::

lejte, leta 1998 jim je nekako uspelo, leta 1999 so mal popravli pa bl 3D nardil, leta 2000 so si ustvarli še kr dobro ime, leta 2001 in naprje, jim gre pa sam še za profit!!!;((
Nemelk ™

Jst ::

edina fifa ku mi je bla dobra je bla road to world cup.
easports sux

abcde7 ::

Kera pa je bla road to world cup? Zih pred letom 99?:D

R0K ::

iz leta 98 ko je blo svetovno prvenstvo v franciji

blue96 ::

robo--->funny freak...
.

BrKo ::

sam testiram k me ni blo že dolg cajta

abcde7 ::

Ej mulc že spet maš nevmesne pripombe, to kar ti pišeš je popolnoma nevmesno!;((


-Rok- ne k moja prva fuzbalska igrca je bla fifa 99, zato pa nisem vedu, a je to kakšna nova k prej nisem fuzbala tolk spremlov!:\

mulc prej sem te še zagovarjov da si ne zaslužiš kakšnega slabšega naziva, zdej sem pa mnenje spremenil...;(

blue96 ::

robo, komaj čakam. a boš kej ukrenu, no?
.

abcde7 ::

Ma tvoja vprašanja si ne zalužijo odgovora...:(;(

blue96 ::

zakwa MORAŠ vedno na moje poste odgovarjat? Zadrži se!!!!
.

R0K ::

najbolje da vidva v tej temi sploh ne pišeta postov ker je pol samo eno kreganje

blue96 ::

okey. prava rešitev.
.

Evil|One ::

A ni to lih obratno. Nba 2001 je boljša od Nba 2000 in Fifa 2001 je slabša od Fifa 2000 ???:\
Whatewer

R0K ::

nazalost se ne strinjam s tabo |AMD|.Fifa 2001 je dost bolša od 2000 predvsem grafično in igralno

Lunik ::

igralnost v fifi 2001 je boljša kot pri 2001, tudi grafika je boljša, je pa res da sem se je prehitro naveličal...

torej NE

Evil|One ::

Ej mogoče maš pa prov. Fifa 2001 je res boljša od fife 2000 je res boljšpa v grafiki. Sm ti si pa reku da je NBA 2000 boljša od NBA 2001 evo s tem se pa ne strinjam.:))
Whatewer

R0K ::

ja to masš pa tut prav.Igralnost in grafika je bolša kot v NBA 2000, ampak je v vseh revijah ocenjena slabše od 2000

Evil|One ::

Jah v revijah. To se ne šteje v revijah so tud kr ene k****** igrce označene z velik. V jokerju je tud kdaj kr ena slaba igrca označena s 91% al pa 95% al pa kj tazga.:)
Whatewer

abcde7 ::

Ma kokr sem gor reku nba 2001 je kr mal poslabšana, kokr je bla fifa 2000, je pa fifa 2001 zlo zboljšana!

Če moja teorija drži, potem bo nasldenja fifa slaba, NBA pa carska!!!:\

Evil|One ::

Ma sej so vse gud in Fifa 2000 in 2001 in nba 2000 in 2001:))
Whatewer

abcde7 ::

ja valda pa res je fifa2000 slabša u igralnosti od 99 in tud po realizmu! (zaho je mel blond lase pr Olimpiakosu(če me spomin ne vara))!!!>:D

Evil|One ::

Hehe. A pa veš kaj je še smešn to da so v igrci ko delaš dečke pr fifa 2000 in pr 2001 samo 4 ali 5 obrazov.:))
Whatewer

abcde7 ::

res je bla slaba, pa ke si še vidu, da lohk kode za marsovce vpisuješ pr simulaciji nogometa???

Lunik ::

robo: in zakva NE? ne vem, ampak vidu sm tut še bol glupe fore od marsovcov - ti so čist kul. v eni fifi je bil sodnik v gatah :))

abcde7 ::

ja, ja...:D:D Dej povej kera fifa je to bla¨!:D

Evil|One ::

Ja dej povej ker če je 2000 povej kodo.
Whatewer

abcde7 ::

al pa saj, kje s jo dobu, če je bla kašna 97 jo bom jest kupu!:D

Evil|One ::

A si nor al kaj?
Whatewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fifa 08

Oddelek: Igre
413936 (2182) nejcpirc
»

NBA2001

Oddelek: Igre
271132 (871) darkdisk
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574120 (3311) McWolf
»

NBA LIVE 2001

Oddelek: Igre
9930 (821) zetko
»

A kir špila FIFA 2001?

Oddelek: Igre
141418 (1250) ABX

Več podobnih tem