» »

NBA2001

NBA2001

MARTOL ::

V igri NBA2001 se mi pri igranju zaustavlja slika.menjao sem tudi dreiverje pa je ostalo isto imam grafično kartico GE OFORCE2 MX 32.

Freak ::

a maš originalen CD?

gorazd ::

2001 sux, živ nateg

grem nazaj na 2000.

Mam CD orig.:\
:)

Freak ::

gorazd: prov maš!

element ::

Mam NBA 2k1 in vam poven da SUX ;((, sam use dobrote od 2000tke so stran uzel pa mal grafiko zboljšal, pa še zmer so gledalci 2d... GRRRR!!! ;((;((;((;((;((

Freak ::

Pelcijan: wellcome to reality!:D

Morpheus ::

Sej to je normalno. Ni skos najnovejs, najbols. Naprimer, men je najbols od FIFA igrc 99-tka, mislm razn tega da magrafiko mal, ampak res mal slabso, ma use bols od njenih novejsih verzij.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

YiMMi ::

kaksen proc pa imas rabis vsaj pentiuma 500Mhz...Vse detaile si daj na low pa bi moral kolk tolk delat...:D

element ::

Ah, men dela normalno tud na 300tki + v3 3000. 100% more delat na najmanših detajlih @ 640x480 :)

Freak ::

pr nba bi moral velik več narest ste vidl, da lahko kar za eno stopalo stojiš na črti za 3, pa je to vseen trojka!

Morpheus ::

Ma sej EA se sploh ne trud vec, sej zakva pa bi se. Itaq kupci nimamo prakticno nobene druge izbire kar se tice sportnih simulacij(upam na UEFO Chalenge, od Infogramesa).
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Freak ::

Sorry ampak FIFO 2001 so pa ful dobr nardil! Ful boljš k 2000

YiMMi ::

EA sports je zakon....nevem ce se kdo dela tako dobre simulacije ....nima konkurence
Fifa in Nhl 2001 rulata NBA je mogoce mal slabsi....saj zahteva ze kar dober racunalnik.......in ne mi stakimi :'(:'(
Ah, men dela normalno tud na 300tki + v3 3000. 100% more delat na najmanših detajlih @ 640x480
:'(:'(
Na taki resuluciji sem jaz spilo pred tremi leti...Sedaj spilam na 1280x1024x32 ,,,,19 monitor 1giga proc,256ram,pa radeon 32MB......nebi se prevec hvalo....ko ti bo na tristotki delalo pod 1280x1024x32 pa na high detail tekoce
bom jaz kupo tvojo tristotko za 300jurjov....hehe....|O|O

Freak ::

men je pr NBA 2001 bedn tud komentator! Ful ma bedne finte!:|

PRiMoZ- ::

Me je dobro narejeno gibanje igralcev, ki je res specialno, še posebej zabijanja in ostale finte, velik bols kot pa pri 2000, pa še veliko težje je zmagat v 2001 kot pa v 2000, tk da nekaj plusov je, je pa velik minusov tudi
:D

Freak ::

men je to všeč, da ma vsak igralc (znan) svoja specifična zabijanja.

blue96 ::

ja, meni je pa najbolj vsec, ker lahko igralca naredim omaro, alpa zobotrebec. lahko je dober, zanic, hiter, pocasen,...:))
.

abcde7 ::

Treba je imet original->
Dej CHECK this out poglejte na teme zadnjih 24 ur pod Ea sports (natega??!) in povejte če je to res!!!

Bil bi hvalaežeen:P:|:'(

blue96 ::

pozabil sem omeniti da ima igra nekaj hroscev! pod kosem o'neal zgresi, vsaj 2x na tekmo. a ni to mal cudn, ko pa ni favla?!;(;(
.

Muflon1 ::

FIFA 2001 je zakon
NBA 2001 je zakon ...
...
...
enough said:D

Freak ::

ja ampak morš priznt, da so se pr fifi ful bolj potrudil!

blue96 ::

hehe, ampak kosarka je kosarka, ni kej, pa tud ce je pol notri nekaj hroscev. zaradi tega se ne bom nehal igrati 10k igrice. ni mi zal, da sem jo kupil...:D:D
.

abcde7 ::

Igra ni slaba, ni pa tudi zelo posrečena...:|

Freak ::

Ja kaj pa komentator, a ni bedn! Včasih ga sploh ne morm poslušat!;(

Morpheus ::

A nis to že reku?8-O
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

blue96 ::

dejte no, a si predstavljate, tipi kot shaq v nba dobijo po nekaj 10 milijonov $ na sezono, ce so dobri se nekaj priboljskov. a mislite da bodo pod kosem zgresili?

ej, to pa ne gre. hrosci pac, a to poplaca igra z dobro grafiko, zvoki...:\
.

Freak ::

ej a tud v Nba- ju Saq vedno zadane pod košem! Ampak zadnč je naredil rekord! Zadel je vseh 13 prostih metov!:D

darkdisk ::

meni je punu boljsi nba 98 kot 01.>:D:8):)):D0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA 2K13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
738783 (7439) Seljak
»

EA SPORTS dej nam Euroligo!!!

Oddelek: Igre
91398 (1210) Mlchk
»

EA SPORTS (NATEGA??!)

Oddelek: Igre
412002 (1636) Evil|One
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574134 (3325) McWolf
»

NBA LIVE 2001

Oddelek: Igre
9931 (822) zetko

Več podobnih tem