» »

Darilo?

Darilo?

Tomi ::

Imam en manjši problem, in sicer me je zadnjič eden od sorodnikov povabil na zabavo ob novem letu in predvsem magisteriju njegove punce.
Ker se nekako ne bi rad prikazal praznik rok, me zanima, kaj naj kupim.
Dobro bi bilo, da gre za kakšno foro, ker pojma nimam, kaj bi drugače vzel. Cena do 5.000.
metrodusa.blogspot.com

Elemen_T ::

Najprej premisli sam. Najbolj duhovita darila so tista, ki si jih spomneš sam. Če dobro poznaš tega sorodnika potem to nebi smel biti problem.

Sicer pa predlagam ročno delo, če si vsaj malo nadarjen na tem področju ;-)
Recimo naredi kako inovativno zadevo iz umetne mase...da se delat fajn izdelke :-)

Lahko daš delat tudi kak proizvod na katerega bi nalimali kako besedo ali dve na račun tvojega kolega...

Skratka, mora biti nekaj inovativnega, nekaj kar veš, da bo modelu ustrezal in predvsem, nekaj, kar ima konkreten pomen.

LP 8-)

Binji ::

Pravilo, ki se ga jaz drzim - cimbolj odbito (a v povezavi s ksno lastnostjo,... kolega). Ne mors falt. Ce ne ves kaj pa dej krneki.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

luni ::

Jah bi dobro poznal tega sorodnika/njegovo punco pol verejtno ne bi imel problemov :). Jaz pravim da klasika v zagatah najbolj zazge, torej kaka fina buteljska+bomboniera in si resen problemov :).
Artificial Intelligentia

Tomi ::

Se bom verjetno res odločil za zadnjo varianto, glede na to, da njegove punce res ne poznam dobro. Na žalost.
metrodusa.blogspot.com

totimato ::

Veš kaj kupi; tisto čajno šalico, katera ima ročaj na notranji strani šalice, na njej pa piše "nihče ni popoln". V photoshopu naredi kartico na kateri piše "do doktorata je samo še korak" ali pa "ko bom naslednjič šla doktorirat se ne bom zadovoljila s tolažilno nagrado":D. Ko boš zavijal, pod šalico daj eno majhno bonboniero (ženske majo rade čokolado ;)).

Kolegu pa stiši eno buteljko pa gor zveži en šraufenciger al pa smrekico za v avto pa zdravo!

:D
lp

totimato

p.s. aja, če se en ali drugi bavita s kakšnim hobijem, jima kupi kaj iz tega področja - ljudje imajo radi če dobijo kaj praktičnega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: totimato ()

undefined ::

Tudi meni je lunijev predlog še najbolj všeč. 8-)

Mercier ::

A lahk js kr tole mal nadaljujem? Lahk, ne?

Ob novem letu nameravam nekaj malega dati vsem znancem. Vsem isto. Tu ne mislim na pravega "dedka mraza" ali "božička", tisto bo ločeno.
Prejšnje leto je bilo strgalo za avto (to je tisto, s čimer strgaš led z vetrobranskega in ostalih šajb).

No, predlagajte nekaj malega, uporabnega (ali pa ne, važno je da bodo vsi zadovoljni).

singular ::

sprej za odmrzovanje zamrznjenih klucavnic:D

Mercier ::

Prejšnje leto ni bilo vredu. Nimajo vsi avta. Rabim nekaj bolj univerzalnega.

Js sm pa antitalent za darila.

Bajo1 ::

Nekolme: Hm, skatla cikov? Zej bojo veseli ko se ciki drazijo. Al pa pivo, rizle, gan**?:D
Sekret papir!:DZagotovo najbolj pogosto uporabljan artefakt.

No offense, just Joe King:).

Mercier ::

Koliko ljudi pa uporablja sekret papir? Lepo te prosim.

Vi se zaje..., js sm pa v težkih dilemah.

undefined ::

Nekolme, probaj lunijev predlog.

Strgalo za led? Are you kidding?!

Mercier ::

IceMan: saj ta darila so bolj tako, kajpavem kako. "Prava", za najbližje bodo druga.
Misliš, da strgalo ni bilo OK? No, pa napisal sem še nekaj gor. Meni se je pa zdelo dobro, razen seveda tega, da nimajo vsi avta.
Lunijev predlog je dober, ampak za moj primer malo drag.

Fella ::

Dajruj ji 5000 jurijev. Tega darila bo najbolj vesela, garant.;)

swift ::

dobra ideja. samo si verjetno kakih 20+ let prepozen

Apofis ::

Za spamanje z linki ni nikoli prepozno...

GregiB ::

Apofis je izjavil:

Za spamanje z linki ni nikoli prepozno...

Yap... profil odprt pred... tremi urami...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

pivo ::

tole pa je necro, 21 let...kje sploh najdeš tako staro temo ;)
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

feryz ::

Če nimaš idej, potem je najboljše, da podariš stensko uro.
Tako sem dal lani, za okroglo obletnico, 50 let.

fikus_ ::

Ali je dobro skupaj zlepljena, da ne bo "razpadla"? >:D
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Likalnik ::

feryz je izjavil:

Če nimaš idej, potem je najboljše, da podariš stensko uro.
Tako sem dal lani, za okroglo obletnico, 50 let.



če sem prav preštel je notri 50 bakovcev po 50€...se pravi skupaj 2500€

so bankovci pravi ali ne?

eriCartman ::

Fella je izjavil:

Dajruj ji 5000 jurijev. Tega darila bo najbolj vesela, garant.;)


Mislim da bi bil obdarovanec bolj vesel 5000 jurjev (seveda današnjih)

Kodi ::

Ko sem odprl temo mi najprej pade v oči:

Tomi je izjavil:

Cena do 5.000.

Vau. No, šele kasneje sem videl, koliko je star post:D

Mene pa zanima kaj kupiti 27 let staremu sinu, kot neko darilo-spomin na očeta in hkrati to, da cenim in sem ponosen na vse njegove dosežke: magisterij, služba...?
V mislih sem imel kakšno uro, toda danes klasičnih ur ne nosijo. Kakšna Apple ura (ima Apple telefon) pa tudi ne vem, če je primerna.
Kaj drugega? Cena tam do 1.000.:D

Miki N ::

Likalnik je izjavil:

feryz je izjavil:

Če nimaš idej, potem je najboljše, da podariš stensko uro.
Tako sem dal lani, za okroglo obletnico, 50 let.



če sem prav preštel je notri 50 bakovcev po 50€...se pravi skupaj 2500€

so bankovci pravi ali ne?


Stari, to je feryz. Bankovce ima namesto Vileda krpe.

Likalnik ::

klasična ura je čisto super darilo...vsaj jaz jo še vedno nosim (ob posebni priložnosti)
ura tipa apple itd...jo bo pa čas povozil in bo neuporabna...še posebno, če bodo težave z avtonomijo baterije....klasika je pa lahko večna.

jaz bi bil ure veliko bolj vesel kot pa recimo zlate verižice s križem..ali pa mercedes obeska za ključe.

to so pač darila za spomin in so neuporabna....če hočeš uporabno zadevo tisto kar trenutno rabi je pa spet drugo...če obnavlja stanovanje mu lahko za tja kaj kupiš...ampak to pač ni za spomin, ker se s časoma obrabi in zamenja (recimo za 1000€ wc školjka + lijak) sigurno bo to rabil in mu bo prav prišlo

Miki N je izjavil:

Likalnik je izjavil:

feryz je izjavil:

Če nimaš idej, potem je najboljše, da podariš stensko uro.
Tako sem dal lani, za okroglo obletnico, 50 let.



če sem prav preštel je notri 50 bakovcev po 50€...se pravi skupaj 2500€

so bankovci pravi ali ne?


Stari, to je feryz. Bankovce ima namesto Vileda krpe.


sam res...se opravičujem za glupo vprašanje:) če je pa Feryz...potem ima pa še namesto "skret" papirja bankovce:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Kodi ::

Likalnik je izjavil:

klasična ura je čisto super darilo...vsaj jaz jo še vedno nosim (ob posebni priložnosti)
ura tipa apple itd...jo bo pa čas povozil in bo neuporabna...še posebno, če bodo težave z avtonomijo baterije....klasika je pa lahko večna.

jaz bi bil ure veliko bolj vesel kot pa recimo zlate verižice s križem..ali pa mercedes obeska za ključe.

Se strinjam. Samo ne vem, kako na to gledajo mlajši. Predvidevam, da si tam cca 10let starejši:D
Ne bi pa kupoval nekega darila-ure, ki bi potem ležala v nekem predalu in je ne bi nikoli uporabljal-nosil.
Včasih so se za take priložnosti kupovale razne zlatnine: verižice, prstani, zapestnice, ure. Sedaj pa ne vem kako je to. Najbolj bodo vedeli vrstniki, ki so v podobni situaciji, kaj bi jim bilo najbolj všeč. Njega ne bi spraševal, ker potem nima smisla-presenečenja.

Likalnik ::

Kodi je izjavil:

Likalnik je izjavil:

klasična ura je čisto super darilo...vsaj jaz jo še vedno nosim (ob posebni priložnosti)
ura tipa apple itd...jo bo pa čas povozil in bo neuporabna...še posebno, če bodo težave z avtonomijo baterije....klasika je pa lahko večna.

jaz bi bil ure veliko bolj vesel kot pa recimo zlate verižice s križem..ali pa mercedes obeska za ključe.

Se strinjam. Samo ne vem, kako na to gledajo mlajši. Predvidevam, da si tam cca 10let starejši:D
Ne bi pa kupoval nekega darila-ure, ki bi potem ležala v nekem predalu in je ne bi nikoli uporabljal-nosil.
Včasih so se za take priložnosti kupovale razne zlatnine: verižice, prstani, zapestnice, ure. Sedaj pa ne vem kako je to. Najbolj bodo vedeli vrstniki, ki so v podobni situaciji, kaj bi jim bilo najbolj všeč. Njega ne bi spraševal, ker potem nima smisla-presenečenja.


ja tako je...si zadel..sem 10 let starejši....
in ja kot sem rekel...ure bi bil vesel...glede zlatnine pa je odvisno od posameznika, če to tvoj sin nosi potem bo tudi tega vesel...jaz osebno zlatnine ne nosim

P.S. mogoče pa po ovinkih vprašaj njegove kolege, če kaj vedo kaj mu kupiti...oziroma potipaj sina po ovinkih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

kajtimara ::

Matr. Pogrevanje 14 mesecev starega posta. A to lahko?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se po bontonu sme prodati darilo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656480 (4006) Furbo
»

So darilne kartice ena velika potegavščina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912188 (10167) 111111111111
»

nakup dražje ure

Oddelek: Loža
256945 (6189) RejZoR
»

moška ročna ura - minimalistčni design (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023297 (18636) bluefish

Več podobnih tem